TIP: Vedel si, že Lenovo vyrába jedny z najelegantnejších hodiniek? Stoja pritom prekvapivo málo

Lenovo má hodinky, ktoré na Slovensku nepredáva. Stoja prekvapivo málo.

0
Lenovo Watch 9
Lenovo Watch 9

Trh s inteligentnými hodinkami, aj napriek niektorým správam, kvitne. Na trhu sa objavujú čoraz lepšie vybavené modely, ktorých cena neustále klesá. Krásnym príkladom je aj riešenie od čínskej firmy Lenovo, ktoré na Slovensku nenájdete.

A to je veľká škoda, pretože hodinky sú to naozaj parádne. Ponúkajú zaujímavé vybavenie za cenu, ktorá neprekračuje ani dvadsať eur. Poďme sa pozrieť na všetky zaujímavosti, ktoré zariadenie ponúka.

Jedným z hlavných lákadiel Lenovo Watch 9 je určite dizajn, ktorý je veľmi elegantný a hlavne nenápadný. Ak teda nechceš na ruke nosiť hodinky, ktoré blikajú ako kolotoče na jarmoku, máš skvelú príležitosť zadovážiť si niečo diskrétnejšie.

Hodinky sú vyrobené z kovu a disponujú odolnosťou voči vode a prachu (až do 5 ATM), vďaka čomu sú vhodné aj na plávanie. Ciferník je prekrytý zafírovým sklom s tvrdosťou až 9H, čo je len o stupienok nižšie než tvrdosť diamantu. K pohodliu nosenia určite pridáva aj mäkký silikónový remienok.

Hodinky sa k telefónu pripájajú pomocou Bluetooth, vďaka čomu dokážu so zariadením ostať v spojení aj na vzdialenosť 15 až 25 metrov v závislosti od rôznych prekážok. Vďaka prepojeniu s telefónom sa môžeš spoľahnúť na prichádzajúce notifikácie či upozornenia na telefonát. Nechýba ani funkcionalita pre sledovanie fitness aktivít.

Vyzerajú super, že? Ešte lepšia je však ich cena. Tá sa bez zľavy pohybuje na úrovni 26 €, čo vôbec nie je zlé. Za použitia kupónu JUBP07 sa ich cena zníži na ešte lákavejších 17,79 €, čo je neporovnateľne lepšia ponuka.