Instagram

Instagram skončil s upozorňovaním užívateľov na snímky obrazovky ich príbehov

Foto sociálna sieť Instagram začala vo februári tohto roka testovať zaujímavú funkciu.

Foto sociálna sieť Instagram začala vo februári tohto roka testovať zaujímavú funkciu. Ak si niekto z vášho príbehu vytvoril snímku obrazovky, Instagram vám mohol zaslať upozornenie.

Vy, ako autor príbehu, ste tak videli, kto a kedy si snímku obrazovky vyhotovil. Aj keď išlo iba o test a týkal sa obmedzenej skupiny užívateľov, komunita okolo sociálnej siete Instagram z funkcionality príliš nadšená nebola. Kritické reakcie sa objavili hlavne na sociálnej sieti Twitter.

Instagram ale najnovšie potvrdil, že danú funkcionalitu už netestuje. Ak si teda vytvoríte snímku obrazovky príbehu niektorého z vašich priateľov alebo účtu, ktorý sledujete, ten upozornenie nedostane.

Instagram Stories

Instagram vylepšuje používanie ďalej, no iným smerom. Z časti vojde do kapusty YouTube. Pripravuje nový formát pre video obsah, ktorý bude môcť byť dlhší. Okrem toho nahral do karát firemným účtom a značkám, ktoré môžu svoje produkty ponúkať aj v rámci príspevkov v príbehoch.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Dávajte si POZOR, na Slovákov mieria nové SMS-ky, okradnú vás aj o stovky eur!

Spoznáte ich tak, že sa pri nich vyskytne nálepka nákupnej tašky, ktorá vám sprostredkuje stručné informácie o produkte a odkaz na miesto, odkiaľ si ho môžete kúpiť.

Total
39
Zdieľaní
Total
39
Zdieľať