Xiaomi Mi Mix 2s

Prekáža ti výrez v displeji? Predobjednaj si špičkový Xiaomi Mi MIX 2s!

Lezú ti na nervy súčasné high-end smartfóny, ktoré dostali do svojej výbavy vyrezaný zobrazovací panel? Nevadí, pretože ešte stále existuje viacero alternatív bez tohto kontroverzného trendu z mobilného priemyslu.

Lezú ti na nervy súčasné high-end smartfóny, ktoré dostali do svojej výbavy vyrezaný zobrazovací panel? Nevadí, pretože ešte stále existuje viacero schopných alternatív bez tohto kontroverzného trendu z mobilného priemyslu. Jednou z takých je aj kúsok Xiaomi Mi MIX 2s.

Tento podarený telefón z portfólia čínskeho jabĺčka ale ešte len prichádza na pulty obchodov, preto si ho môžeme veselo predobjednať.

E-shop GearBest ho momentálne ponúka za sumu vo výške nepresahujúcu 550 eur, čo je vzhľadom k jeho hardvérovej výbave viac ako iba skvelé. Odosielanie prvých balíčkov začne prebiehať od 5. mája, čiže už o pár dní.

5,99″ a Snapdragon 845

Smartfón Mi MIX 2s od Xiaomi vybavili obrovským, až 5,99-palcovým displejom. Netreba mať však obavy z príliš veľkej konštrukcie, pretože výrobca ubral s rámikov naokolo. Preto je v ponuke tak skvelý pomer medzi telom a panelom. Hovoríme tu o čísle 81,9 %.

Čo sa týka zobrazovacej technológie, v ponuke je zaužívané IPS LCD riešenie spolu s Full HD+ rozlíšením či s pomerom strán 18:9. Hustota pixelov na jeden palec dosahuje hodnotu 403 pixelov, takže ideál. Displej chráni sklo Gorilla Glass 4. generácie.

TIP REDAKCIE
Už ani v jednom balení: Apple odstraňuje slúchadlá z krabičky aj v poslednej krajine
Xiaomi Mi MIX 2s
Xiaomi Mi MIX 2s

Výkon dostal na starosti špičkový americký hi-tech čipset Snapdragon 845 od spoločnosti Qualcomm, s ktorou Xiaomi veľmi úzko spolupracuje. Tomu asistuje 6 GB operačná pamäť RAM. Na ukladanie dát zase slúži 64 GB priestor.

f/1.8 a veľké pixely

Presne tak, hlavný fotoaparát Xiaomi Mi MIX 2s pozostáva z dvoch senzorov aj dvoch optík a v technickej špecifikácii figuruje i nízke clonové číslo, 4-osá optická stabilizácia obrazu vrátane veľkých pixelov, čo nám umožní vyhotoviť kvalitné zábery aj po západe slnka. Druhý objektív slúži ako teleobjektív. Jeho úloha teda tkvie v priblížení bez straty kvality, aby sme tak mohli vyhotoviť profesionálne vyzerajúci portrét.

Xiaomi Mi MIX 2s

Kľúčová špecifikácia Xiaomi Mi MIX 2s

  • 5,99″ LCD displej, Full HD+
  • Snapdragon 845
  • 6 GB RAM
  • 12 + 12 Mpx fotoaparát
  • 5 Mpx selfie
  • 64 GB úložisko
  • 3 400 mAh batéria
  • USB C
  • Android 8.0 Oreo + MIUI

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať