Tieto inteligentné hodinky stoja len 66 € a túžia po nich stovky ľudí!

Blíži sa leto a s ním spojené vonkajšie aktivity. Či stále dodržiavaš novoročné predsavzatie alebo si skôr rekreačný športovec, stále je fajn mať so sebou zariadenia, ktoré ťa v tvojich aktivitách podporia.

Blíži sa leto a s ním spojené vonkajšie aktivity. Či stále dodržiavaš novoročné predsavzatie alebo si skôr rekreačný športovec, stále je fajn mať so sebou zariadenia, ktoré ťa v tvojich aktivitách podporia. Jedno také tu dnes máme. Vyzerá fantasticky, je šikovné a nezruinuje tvoju peňaženku.

Do hľadáčiku sa nám dostali inteligentné hodinky Zeblaze Thor Pro1,53-palcovým IPS displejom (320 x 320), 3G konektivitou, Androidom a dokonca aj fotoaparátom. Ich dizajn aj vďaka gumenému remienku pripomína hodinky Samsung Gear S2, čo beriem ako výhodu, keďže dizajn sa Samsungu skutočne vydaril.

Nerezová oceľ a veľký displej

Telo hodiniek je vyrobené z nerezovej oceli, takže pôsobí skutočne kvalitne. Vďaka relatívne veľkému, 1,53“ displeju sa skôr hodia pre mužov (Zeblaze vyrába aj menšiu verziu). V srdci hodiniek tiká štvorjadrový procesor, ktorému pomáha kombinácia 1 GB RAM16 GB úložiska. Celkom slušné na to, že ide o hodinky, čo povieš?

TIP REDAKCIE
Google vyrába novú miniaplikáciu: Ukáže, koľko času trávime so smartfónom

Nespornou výhodou hodiniek je aj podpora GPS, vďaka čomu môžeš využiť aplikácie, ktoré podporujú mapovanie trasy. Navyše, vďaka podpore 2G a 3G môžeš cez hodinky aj telefonovať. Viem, je to trochu priškrtené za vlasy, no táto funkcionalita tam je a či ju využiješ alebo nie je len a len na tebe.

Bohatá funkcionalita a veľká batéria

Hodinky poháňa 500 mAh batéria, ktorá vydrží o 20 % dlhšie, než predchádzajúca verzia hodiniek. Vo výbave samozrejme nechýba ani funkcionalita preposielania notifikácií z telefónu do hodiniek, merač krokov, merač tepu a oveľa, oveľa viac.

Hodinky Zeblaze Thor Pro sú momentálne v zľave v obchode Tomtop.com. Tvoje môžu byť za 66,38 €. Táto cena však dlho nevydrží, tak sa v prípade záujmu poponáhľaj.

Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať