samsung galaxy s9 plus 15

Samsung Galaxy S9 a S9+ získavajú aktualizáciu: Opravuje kritickú chybu!

Samsung začal rozposielať aktualizáciu pre Galaxy S9 a S9+, ktorá opravuje problémy spojené s telefonovaním.

Samsung začal rozposielať aktualizáciu pre Galaxy S9S9+, ktorá opravuje problémy spojené s telefonovaním. Obe vlajkové lode už minulý mesiac dostali aprílové zabezpečenie, teraz získavajú ďalší, menší balíček.

Problém s telefonovaním

Nové zariadenia z dielne Samsungu trápila softvérová chyba, ktorá sa prejavovala hlavne pri telefonovaní. Úplne náhodne totiž počas telefonovania na zariadení vypla mikrofón, a to až na 20 sekúnd. Išlo teda o nepríjemný problém, na ktorý musel Samsung zareagovať tak rýchlo ako sa len dalo.

Spoločnosť dokonca musí čeliť žalobe, ktorú na ňu podal nespokojný zákazník z Izraela. Ten tvrdil, že nielen, že Samsung neponúkol opravu, v krajine naďalej predával telefón, ktorý mal problém s tým najzákladnejším – telefonovaním.

Screenshot 20180506 141549 Software update
Aktualizácia je veľká približne 61 MB.
Screenshot 20180506 141553 Software update
Opravuje nepríjemný problém s telefonovaním.

Nová aktualizácia posúva softvérovú verziu na označenie G960FXXU1ARD4G965FXXU1ARD4 a momentálne sa šíri naprieč rôznymi krajinami. My vieme potvrdiť, že je dostupná už aj na Slovensku, minimálne na odomknutých zariadeniach.

TIP REDAKCIE
Alza rozširuje spoluprácu s Apple: V 2 ďalších mestách otvorila prvé rozšírené expozície

Ak ti ešte neprišla, zamier do nastavení, zoscrolluj takmer úplne dole a klikni na „Aktualizácia softvéru“ a následne na „Manuálne sťahovanie aktualizácií“.

Total
2
Zdieľaní