oneplus 6

OnePlus 6 nadobro odhalil nemecký Amazon. Takáto je cena, dizajn a výbava!

Očakávaný OnePlus 6 bude oficiálne predstavený už zajtra. Prekvapenie sa konať nebude a skôr pôjde o rekapituláciu doteraz známych a hodnoverných informácií.

Očakávaný OnePlus 6 bude oficiálne predstavený už zajtra. Prekvapenie sa konať nebude a skôr pôjde o rekapituláciu doteraz známych a hodnoverných informácií. Základnú výbavu, ceny a prevedenie potvrdil ďalší nepriestrelný zdroj, renomovaný eshop, Amazon.

OnePlus 6 nebude taký drahý ako sa pôvodne hovorilo. Vôbec prvé informácie o cenách smerovali až k 700-eurovej hranici. Podľa nemeckej lokalizácie online obchodu Amazon bude OnePlus 6 v 64 GB verzii stáť 519 EUR. Za 128 GB typ si priplatíte ďalších 50 EUR.

Vybrať si budete môcť z (minimálne) dvoch prevedení – polnočnej čiernej a zrkadlovej čiernej. Druhé menované prevedenie dostane chrbát zo skla (Gorilla Glass 5), ktoré zabezpečí vysoký lesk. „Polnočná verzia“ by mala mať matnú povrchovú úpravu.

OnePlus 6

OnePlus 6 poženie čipset Snapdragon 845, v základnej verzii so 6 GB operačnou pamäťou RAM a 64 GB interným úložiskom. Lepšie vybavený model bude mať 8 GB RAM a 128 GB úložisko.

oneplus 6
OnePlus 6

Určite impozantný bude obrovský displej so 6,28″ uhlopriečkou, rozlíšením 2280 x 1080 pixelov a z neho vyplývajúcim pomerom strán 19:9. Displej sa bez zárezu nezaobíde. OnePlus ale pripravuje aktualizáciu, ktorá prinesie softvérovú voľbu pre jeho zarovnanie.

Čínske regulačné úrady už dávnejšie odhalili akumulátor s kapacitou 3300 mAh a rýchlym nabíjaním. Hlavný zdvojený fotoaparát obdrží 20 Mpx a 16 Mpx rozlíšenia. Výrobca už celkom presne naznačil schopnosť záznamu super spomalených videí.

oneplus 6
OnePlus 6 bude štíhly

OnePlus 6 bude merať 155,7 x 75,3 x 7,7 mm a vážiť stále komfortných 177 gramov. Dostupnosť by mala byť naplánovaná na 22. mája. Je možné, že sa zariadenie krátko po uvoľnení vypredá. Skladové zásoby nemusia byť nadštandardné a avízo o rýchlom vypredaní a masívnom záujme bolo vždy dobrým marketingom.

oneplus 6
OnePlus 6

Aby sme nezabudli, smartfón príde s operačným systémom Android 8.1 Oreo. Pre tento model je však dostupná aj verzia Android P Beta, čo je rozhodne skvelé.

Nemecký Amazon ponuku pre toto zariadenie behom krátkeho času stiahol. Či bola zverejnená cielene alebo išlo o chybu administrátorov, ťažko povedať. 128 GB model v prevedení polnočnej čiernej sa nachádzal na tejto adrese a verzia s lesklou povrchovou úpravou TU.

Všetky podrobnosti už so statusom oficiálnosti prinesieme zajtra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať