OFICIÁLNE: Očakávaný Google Daydream VR headset je konečne tu

Nový Lenovo Mirage Solo je prvý VR headset s podporou Google Daydream, ktorý sa chod nepotrebuje telefón.

Nový Lenovo Mirage Solo je prvý VR headset s podporou Google Daydream, ktorý na chod nepotrebuje telefón. Google nedávno oznámil, že headset s Mirage kamerou oficiálne vstupujú na trh.

Spolu aj osobitne

Obidve zariadenia dokážu pracovať ako spolu, tak aj oddelene a dokopy ťa vyjdu asi na 700 USD (586 eur), pričom headset samostatne stojí 400 USD (334 eur) a kamera teda zvyšných 300 USD (251 eur).

FOTO: Lenovo Blog

Široká škála dostupného obsahu

Momentálne ti platforma ponúka viac ako 350 hier a aplikácií, ktoré nájdeš priamo v galérii Daydream VR. Lenovo Mirage Solo je taktiež vybavený technológiou WorldSense, ktorá zariadeniu pomáha sledovať tvoj pohyb v priestore bez potreby použitia prebytočných externých senzorov. Kamera Lenovo Mirage (VR180) ti k tomu všetkému umožní celý VR obsah jednoducho a kvalitne zaznamenávať.

FOTO: The Verge

Zlatý stred

Gadgety prešli aj rukami jedného z redaktorov portálu Engadget, ktorý tvrdí, že bol naozaj prekvapený a potešený komfortom, ktoré zariadenia ponúkajú. Podľa jeho slov je VR headset určený rovnako ako pre nováčikov, tak aj nadšencov virtuálnej reality: “Mirage Solo je určený pre veľmi špecifický typ fanúšika VR: niekoho, kto má rád flexibilitu, no zároveň je nekompromisný čo sa týka výkonu.” 

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať