Tieto parádne smartwatch od Xiaomi sú v ZĽAVE a aj na európskom sklade!

Opäť tu máme dočasne zľavnený kúsok z portfólia spoločnosti Xiaomi. Tentokrát však bude reč o inteligentných hodinkách s názvom Amazfit Bip Lite.

Opäť tu máme dočasne zľavnený kúsok z portfólia spoločnosti Xiaomi. Tentokrát však bude reč o inteligentných hodinkách s názvom Amazfit Bip Lite, ktoré podobne ako iné elektronické produkty od čínskeho jabĺčka, vyrába jeden z jeho viacerých hardvérových partnerov, spoločnosť Huami.

Ako sme si už za ten čas stihli zvyknúť, aj smartwatch Bip Lite ponúkajú krásne vizuálne prevedenie v minimalistickom kabáte.

Ich konštrukcia pozostáva z kombinácie polykarbonátu a zirkónovej keramiky, pričom prednú stranu zdobí 1,28-palcový zobrazovací panel s dotykovými kapacitami a rozlíšením 176 x 176 pixelov. Chráni ho odolné sklo Gorilla Glass. Celé to je navyše okorenené o certifikáciu podľa normy IP68, aby hodinkám neublížil prípadný kontakt s vodou či pieskom.

Medzi integrovanými senzormi nájdete viac-menej klasiku, čiže možno počítať s meraním srdcového tepu, tlaku vzduchu alebo nášho fyzického pohybu. Rovnako sa ale v e-shope Geekbuying, kde sú Amazfit Bip Lite momentálne v časovo limitovanej zľave, spomína prítomnosť GPS antény, s ktorou vraj zvládnu nepretržite fungovať približne 22 hodín.

TIP REDAKCIE
Základné školy dostanú Príručku digitálnej bezpečnosti, daruje ju ESET

Zabudovaný akumulátor dostal 190 mAh kapacitu a podľa dostupných informácií vydrží na jedno nabitie až cez 40 dní šetrného používania.

Amazfit Bip Lite

Smartwatch sú kompatibilné s mobilnými zariadeniami, ktoré bežia na operačnom systéme Android alebo iOS. V prvom prípade sa vyžaduje verzia 4.4 a vyššia, v tom druhom zase 8 a vyššia. Bezdrôtovú konektivitu tu zabezpečuje technológia Bluetooth 4.0 alebo Wi-Fi.

Amazfit Bip Lite od Xiaomi nájdete v ponuke e-shopu Geekbuying, kde máme na výber z čínskeho alebo európskeho skladu. Ak chcete kúsok z Číny, použite kupón HUAMIBIPENG, ak z Európy, tak BIPLITEIT.

Amazfit Bip Lite
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať