HTC U12+

A je to tu: HTC U12+ v balení nemá adaptér z USB C na 3,5 mm

HTC U12+ je novou vlajkovou loďou čoraz menej populárneho taiwanského výrobcu. Ide pritom o priamu náhradu modelu U11 z minulého roka.

HTC U12+ je novou vlajkovou loďou čoraz menej populárneho taiwanského výrobcu. Ide pritom o priamu náhradu modelu U11 z minulého roka. Podobne ako U11 ani U12+ neponúka 3,5 mm výstup pre slúchadlá niekedy známy ako jack.

Namiesto toho si v krabičke nájdete USB slúchadlá, ktoré HTC nazýva HTC USonic Adaptive Earphones. Super názov, naozaj.

TIP REDAKCIE
Prekvapenie: HTC U12+ má lepší foťák ako Galaxy S9+, iPhone X a aj Huawei P20!

No ale teraz ešte „lepšia“ správa. Vzhľadom na to, že si majitelia HTC U11 v krabičke našli adaptér, ktorý umožňuje využitie slúchadiel s 3,5 mm koncovkou na zariadení, ktoré má len USB C port by ste si mohli myslieť, že to isté ponúkne aj HTC U12+. To by ste sa však mýlili.

V balení HTC U12+ (minimálne v USA, kde sa začína predávať) nájdete len HTC Rapid Charger 3.0 (rýchlonabíjačka), USB C kábel, puzdro na telefón, slúchadlá a samotný telefón. Nič navyše, žiaden adaptér. HTC spomínaný adaptér predáva za 12 dolárov (10,25 €).

TIP REDAKCIE
HTC U12+ oficiálne: Výborná foto výbava a žiadne fyzické tlačidlá

HTC U12+ pritom vôbec nie je lacné zariadenie. Jeho cena začína na 799 dolároch, drahšia verzia stojí dokonca 849 dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať