Apple sprístupnil aktualizáciu na iOS 11.4, tu sú novinky

Kalifornské jabĺčko sprístupnilo finálnu verziu najnovšej verzie jeho operačného systému pre mobilné zariadenia.

Kalifornské jabĺčko sprístupnilo finálnu verziu najnovšej verzie jeho operačného systému pre mobilné zariadenia. iOS 11.4 pre podporované iPhony aj iPady prináša hneď niekoľko softvérových noviniek či vylepšení, a to vrátane opráv chýb.

Čerstvý aktualizačný balíček obsahuje dlho očakávanú podporu pre AirPlay 2 multi-room audio či reproduktor HomePod, čo pre jeho používateľov znamená, že si ho vedia nastaviť priamo zo svojho iOS zariadenia. Rovnako však treba zmieniť správy v iCloude, pretože tam sa všetky po novom presúvajú.

AirPlay 2 reprezentuje ďalšiu generáciu streamovacej funkcionality spoločnosti Apple, prostredníctvom ktorej možno počúvať hudbu pri nižšej odozve alebo vo viacerých miestnostiach súčasne. Nič také doteraz nebolo cez prvú generáciu AirPlay možné, informuje web 9to5mac.

Aplikácia Messages nám po inštalácii iOS 11.4 začne ukladať správy a všetko, čo s nimi určitým spôsobom súvisí, v takzvanom cloude, čiže na vzdialenom úložisku. Vďaka tomu ušetríme v našom iPhone nejaké to miesto pre niečo dôležitejšie. Nejde iba o textové konverzácie, ale aj o prílohy či fotografie, ktoré môžu mať celkom slušný objem.

TIP REDAKCIE
Huawei to nevzdáva: Možný dizajn Mate 50 ukazuje vznik fotomonštra!
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať