Motorola má nový MotoMod pre smartfóny Moto Z. Stereo reproduktor v troch farbách

0
Moto Stereo Speaker
Moto Stereo Speaker

Motorola oznámila nový kus príslušenstva pre unikátnu koncepciu MotoMod, ktorá sa týka všetkých generácií smartfónov Moto Z. Motorola je jednou z mála značiek na trhu, ktorej funkčné príslušenstvo je kompatibilné aj so staršími generáciami vlajkových lodí.

Či vlastníte Moto Z/Moto z Play z roku 2016 alebo najnovšiu generáciu Moto Z2 Force či Moto Z2 Play, príslušenstvo MotoMod môžete používať s každým z týchto modelov. Tiež je výborné, že toto príslušenstvo bude kompatibilné aj s nadchádzajúcimi generáciami Moto Z rodiny, ktoré by sme mali uvidieť tento rok.

Nový kus príslušenstva sa nazýva Moto Stereo Speaker a Motorola si ho navrhla a vyvinula sama. Modul váži 102 gramov, dostupný bude v troch farebných vyhotoveniach (čierna, červená a modrá), kričať dokáže hlasitosťou 80 dB a v jeho strede je prstenec, ktorý slúži ako stojan. Zatiaľ iba americká cena sa zastavila na hranici 60 dolárov.

motomod
Moto Stereo Speaker

Moto Stereo Speaker sa nenabíja. Energiu využíva iba z batérie smartfónu. Zostalo tak viac miesta audio komponenty, ktoré sprostredkujú zvuk patričnej kvality. Ak chcete hudbu počúvať pri bazéne alebo v inom na vlhkosť rizikovom prostredí, skôr sa vám hodí pôvodný  JBL SoundBoost 2, ktorý vlhkosti odolá.

Zostáva nám len čakať na dostupnosť pre náš región, ktorá sa snáď dostaví.