Okrem OnePlus 6 aj Xiaomi Mi 7: Chystané vlajkové lode ponúknu výrez v displeji!

Si pripravený na výrezy v displeji? Do partie sa pridajú dvaja ďalší výrobcovia.

0

Či už telefón s výrezom v displeji máš rád, alebo sa ti naopak protiví, je momentálne jedno. Vyzerá to totiž tak, že takmer všetci výrobcovia budú mať v ponuke zariadenie, ktoré poskytne takýto dizajnový prvok. K výrobcom, ktorí sa poddajú trendu výrezu v displeji sa má pridať ďalší výrazný hráč – Xiaomi.

Vyplýva to z najnovších informácií, ktoré sa podarili získať serveru XDA-Developers. Šikovní softvéroví inžinieri najskôr objavili zmienku o výreze v OxygenOS Open Beta 4, teraz prichádzajú s rozpitvaním kódu určeného pre Xiaomi Mi 7.

Takýto výrez by mal mať OnePlus 6.

V ňom sa objavila zmienka o tzv. „notch,“ teda výreze. Funkcia ro.miui.notch je pri Mi 7 nastavená na hodnotu „1“ a je teda zapnutá. To naznačuje, že aj chystaná vlajková loď od Xiaomi ponúkne po vzore Essential Phone a iPhone X, povedzme, rozporuplný dizajn.

V kóde MIUI sa objavila zmienka o výreze v displeji.

Pochopiteľne, priamy dôkaz o tom, že sa jedna či druhá spoločnosť rozhodla siahnuť po výreze v displeji sa dozvieme až na predstavení oboch noviniek. Nateraz to však vyzerá tak, že by sme sa na to mali pripraviť.

Je pre teba zahrnutie alebo absencia výrezu v displeji rozhodujúca vlastnosť pri výbere nového telefónu?

Loading ... Loading ...