Huawei P10 na Slovensku získava Android 8.0 Oreo a EMUI 8.0!

Huawei konečne aktualizuje jedno z najobľúbenejších zariadení.

1
huawei
Huawei P10

Na najnovší Android svoju minuloročnú vlajkovú loď aktualizuje ďalší popredný výrobca. Je ním Huawei, ktorý sa konečne rozhodol postarať sa o minuloročný Huawei P10.

Ako iste dobre vieš, Huawei P10 je jedno z najobľúbenejších zariadení slovenských zákazníkov, a to hlavne vďaka skvelému pomeru ceny, výkonu a fotoaparátu. Huawei sa s P10 naozaj pochlapil, v čom však zaostával boli aktualizácie.

To sa včerajším dňom zmenilo. Do redakcie nám totiž prišiel tip ohľadom prebiehajúcej aktualizácie na Android 8.0 Oreo a s ním spojeným používateľským rozhraním EMUI 8.0. To pre majiteľov Huawei P10 znamená hneď niekoľko výborných správ. Prvou z nich je fakt, že samotný Android 8.0 Oreo prináša mnohé vylepšenia. Od vylepšených notifikácií, až po lepšiu správu pamäte a batérie. Druhou je vynovené používateľské rozhranie EMUI 8.0, ktoré nové funkcie ešte viac rozširuje.

Huawei P10 je jedno z najobľúbenejších zariadení na Slovensku.

Jedným zariadením, ktoré EMUI 8.0 používa od samotného začiatku je Huawei Mate 10 Pro, ktorého používanie sme si veľmi užili, takže pevne veríme, že rovnaký zážitok z dobrého softvéru si odteraz užijú aj majitelia P10.

Tak či onak, samotná aktualizácia je poriadne veľká – má vyše 2.5 GB, takže sťahujte výlučne na Wi-Fi, inak môže hroziť, že vám pri sťahovaní zmizne predplatený balíček mobilných dát. Do diskusie nižšie nám dajte vedieť či aktualizácia dorazila aj k tebe a či si s ňou spokojný.

Vďaka za tip, všetci!

Prišla ti už aktualizácia na Android 8.0 Oreo pre Huawei P10?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...