FOTO Ako by vyzeral Galaxy S9, ak by používal výrez v displeji rovnako ako iPhone X?

Ako by vyzeral Samsung Galaxy S9 s výrezom v displeji?

0

Nové vlajkové lode od Samsungu, Galaxy S9 a S9+, sú jedny z mála vlajkových lodí bez výrezu v displeji. Aj vďaka tomu ich považujeme za momentálne azda najlepšiu voľbu pri výbere Android zariadenia. O tom však viac pri našej plnej recenzii. Aj napriek tomu sa mnohí rozhodli, že S9-tky preskočia a radšej počkajú na ďalšiu veľkú verziu – S10.

Za nižšími predobjednávkami pravdepodobne stojí rovnaký dizajn, aký Samsung uviedol už pri Galaxy S8. Ako by ale novinky vyzerali ak by sa Samsung rozhodol pre implementáciu výrezu v displeji? Vôbec nie zle!

iPhone X vs Galaxy S9
Porovnanie dizajnov: iPhone X vs Galaxy S9 s výrezom a Galaxy S9 bez výrezu

Vy, naši čitatelia, ste ohľadom výrezu v displeji rozhodli v nedávnej ankete. Proti výrezu bolo až 59 % z vás, vyslovene za výrez zas len 17 %. Zmenil by tvoje rozhodnutie pohľad na Galaxy S9 s takýmto výrezom? Viem, že to nie je celkom správne, no osobne sa mi takáto verzia celkom páči.

Samsung Galaxy S9
Ktorá verzia sa ti páči viac?

O vizualizáciu sa podelil dizajnér Martin Hajek, ktorý je známy zaujímavými konceptami smartfónov. Najväčšou zmenou je Super AMOLED displej, ktorý je vďaka výrezu natiahnutý úplne až do rohov. Vyzerá to fantasticky a zároveň to vyzerá úplne rovnako, ako pri iPhone X, takže sa vôbec nebudem čudovať, ak budeš v pomykove či je to pekné alebo nie.

Čo na to hovoríš? Daj nám vedieť v ankete a diskusii nižšie!

Páči sa ti viac Galaxy S9 s výrezom alebo bez neho?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...