Šéf Samsungu o Galaxy X: Skladací smartfón nebude iba lacný marketingový trik

Očakávaný mobilný telefón so skladacou konštrukciou nebude iba lacný marketingový trik, ale niečo, čo bude určené na denno-denné používanie.

Očakávaný mobilný telefón so skladacou konštrukciou nebude iba lacný marketingový trik, ale niečo, čo bude určené na denno-denné používanie. V opačnom prípade mu šéf mobilnej divízie kórejského giganta nedá zelenú.

Futuristicky vyzerajúci model Samsung Galaxy X by mal reprezentovať prvý kúsok z úplne nového modelového radu, kde nájdeme iba nekonvenčné kúsky, ktoré budú vyrobené na to, aby nahradili tie konvenčné.

DJ Koh, CEO spoločnosti Samsung Electronics, v rozhovore počas MWC 2018 prezradil, že nepôjde iba o krátkodobý hype, ale o poriadny, plnohodnotný smartfón s kapacitami ponúknuť tie najlepšie používateľské skúsenosti. Bližšie detaily ale zatiaľ neprezradil.

Potrebujem úplnú istotu, že pri spustení novej kategórie prinášame najlepšiu používateľskú skúsenosť ,” uviedol šéf výrobcu na margo unikátnej novinky, píše GSMarena.

O skladacom kúsku Galaxy X je počuť už celkom dlhú dobu. Ešte pred rokmi kolovalo internetom video (trošku vyššie), kde sa objavil koncept záhadného skladacieho zariadenia, z ktorého bolo možné behom sekundy spraviť tablet alebo naopak, mobilný telefón. Stačilo iba rozložiť alebo zložiť flexibilnú konštrukciu.

TIP REDAKCIE
Rockstar potvrdzuje remaster hier GTA 3, Vice City a San Andreas

Dá sa predpokladať, že túto novinku uvidíme niekedy počas nadchádzajúceho roka. Zrejme už na jeho začiatku, kedy bývajú organizované dve najväčšie podujatia so spotrebiteľskou elektronikou – CES a MWC.

Total
56
Zdieľaní
Total
56
Zdieľať