Xiaomi predstaví zviera: Mi MIX 2S ponúkne brutálny výkon, uvidíme ho v marci!

Čínske jabĺčko zverejnilo oficiálny dátum, kedy nám konečne ukáže svoj najčerstvejší počin.

Čínske jabĺčko zverejnilo oficiálny dátum, kedy nám konečne ukáže svoj najčerstvejší počin. Nadchádzajúci Android smartfón sa bude pýšiť tenučkými rámikmi a zároveň aj poriadnym výpočtovým výkonom, pretože ho má poháňať high-end čipset Snapdragon 845.

Teda aspoň to vyplýva z informácií, ktoré medzi nás posunul hovorca spoločnosti Xiaomi. Stalo sa tak na sociálnej sieti Twitter, kde Donovan Sung zverejnil obrázok s výsledkom z benchmark aplikácie, názvom avizovaného mobilného zariadenia aj spomínaného čipsetu či konkrétnym dátumom.

Nový Xiaomi Mi MIX 2S uvidíme oficiálnou cestou už o pár týždňov, presnejšie 27. marca. Čas ani miesto predstavenia zatiaľ nepoznáme.

Vieme iba to, že smartfón dosiahol v AnTuTu cez 270-tisíc bodov. Rovnako možno počítať s opäť o niečo tenšími rámikmi okolo zobrazovacieho panelu. Predovšetkým však v spodnej časti prednej strany konštrukcie, ktorý je pri súčasnej generácii Mi MIX 2 najhrubší.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovenská pošta, Aliexpress a Wish podpísali zmluvu. Koniec doplácania DPH a cla!

Skôr ako Mi 7

Ako píše web AndroidAuthority, Xiaomi nám ukáže mierne vynoveného nástupcu futuristického modelu s najnovším počinom z dielne spoločnosti Qualcomm ešte skôr ako netrpezlivo očakávanú vlajkovú loď Mi 7, čo je naozaj netradičné. Tá sa nám vraj ukáže niekedy počas apríla, čiže zhruba vtedy, kedy uzrela svetlo sveta i minuloročná generácia Xiaomi Mi 6.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať