Huawei oficiálne potvrdil 3 zadné fotoaparáty na Huawei P20 a P20 Plus

Pozvánka na tlačovú konferenciu Huawei potvrdzuje prítomnosť troch kamier.

Vlajkové lode, ako aj niektoré modely strednej triedy už v dnešnej dobe disponujú duálnym fotoaparátom. Huawei to chce zmeniť. Jeho chystané novinky, P20 a P20 Plus majú byť totiž prvými smartfónmi s tromi zadnými fotoaparátmi.

Doteraz to boli len špekulácie, dnes sa však situácia zmenila. Huawei totiž rozposlal pozvánku na tlačovú konferenciu konajúcu sa 27. marca 2018 vo francúzskej Paríži. Na samotnom obrázku sú tri kruhy prekrývajúce Eiffelovu vežu v Paríži. Aby toho nebolo málo, spoločnosť sa pohrala aj so slovom „more“ v slogane „See mooore with AI“ (viď viac vďaka AI), kde opäť zdôraznila tri kruhy.

Huawei P20 a P20 Plus majú ponúknuť spomínané tri fotoaparáty s certifikáciou Leica, ktoré budú spoločne snímať 40 Mpx zábery. Okrem toho by mali ponúknuť aj 5x optické priblíženie, čo je podstatne viac, než 2x zoom, ktorý ponúka Galaxy Note 8, iPhone X či OnePlus 5.

TIP REDAKCIE
Spotify je najpopulárnejšou hudobnou službou, Apple Music je na druhom mieste

V uniknutých informáciách sa okrem toho hovorí aj o veľkosti displejov. Pripraviť sa máme na 5,8 a 6,0-palcové panely s rozlíšením 2 280 x 1 080 a pomerom strán 19:9. Čo sa „lite“ verzie týka, tá by mala ponúknuť duálny fotoaparát.

Viac sa však dozvieme už 27. marca.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať