Obor z Kalifornie: Apple vraj pracuje na 6,5″ iPhone X Plus, unikla jeho časť!

Americkému jabĺčku unikla časť jednej z viacerých pripravovaných mobilných noviniek.

Vyzerá to tak, že americkému jabĺčku unikla časť jednej z viacerých pripravovaných mobilných noviniek. Tentokrát ide o takzvaný digitalizátor pre zobrazovací panel, na ktorom je možné vidieť kontroverzný výrez, aký má aj minuloročný iPhone X.

Z toho sa teda dá vydedukovať, že novinka, ku ktorej táto časť patrí, ponúkne tenučké rámiky, čiže moderný pomer medzi displejom a prednou stranou konštrukcie. Keď navyše zoberieme do úvahy i samotnú veľkosť uniknutej časti, zrejme sa tu bavíme až o 6,5-palcovom iPhone X Plus.

Únik nesie podobu dôveryhodne vyzerajúcej fotografie, ktorá zrejme bola vyhotovená niekde v priemyselných priestoroch. Do úvahy tu, samozrejme, pripadá niekto z dodávateľského reťazca spoločnosti Apple. O koho však konkrétne ide, nevieme, a zrejme ani vedieť nebudeme.

Digitizér jedného z nadchádzajúcich iPhonov zverejnili na fóre MacX, no krátko na to z ničoho nič zmizol. MacRumors našťastie stihol fotografiu (aj tú trošku vyššie) zálohovať a následne i zverejniť, v čom ho nasledovali ďalšie renomované weby vrátane The Verge.

Novinku spolu s ďalšími dvomi uvidíme v druhej polovici roka – zrejme niekedy v polovici septembra, kedy nám Apple už tradične predstavuje svoje vynovené generácie iOS smartfónu.

iPhone X Plus
Vraj digitalizátor z iPhonu X Plus