Toto musíš mať: So šikovným Wi-Fi adaptérom od Xiaomi za 3 eurá budeš vždy online!

Kompaktný dizajn a šikovná funkcionalita. Wi-Fi adaptér od Xiaomi v tvojej výbave nesmie chýbať.

2

V dnešnej dobe patrí prístup na internet k základným ľudským právam. Ak chceš Wi-Fi sieť vytvoriť rýchlo a jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek, stačí mať počítať s internetovým pripojením a malý, prenosný adaptér Xiaomi, ktorý doslova stojí pár drobných.

V spolupráci s obchodom GearBest pre čitateľov TECHBYTE prinášame exkluzívny kupón, ktorý zníži cenu Wi-Fi adaptéru od Xiaomi na minimum. Adaptér pritom stačí zapojiť do počítača disponujúcim internetovým pripojením a máte funkčnú Wi-Fi. Samotný adaptér je malý a skvele sa hodí ako príslušenstvo na kľúče. To ale nie je všetko, pomocou adaptéru môžete synchronizovať zariadenia a zdieľať súbory. Je zároveň kompatibilný so štandardami IEEE 802.11 b/g/n.

Ak máš o takúto šikovnú vychytávku záujem, môžeš si ju v čiernej farbe kúpiť za parádnu cenu. Namiesto 6,67 € ťa vďaka zľavovému kódu NyearCZ17 vyjde na 3,38 €. Vzhľadom na nízku cenu adaptéru nebudeš pri doručení doplácať DPH a navyše, v prípade poruchy ti GearBest vráti peniaze alebo pošle zadarmo náhradný kus.

Špecifikácia

  • Rozhranie: USB 2.0
  • Prenosová rýchlosť: 150 Mbps
  • Wi-Fi protokol: 802.11 b/g/n
  • Váha: 5 gramov
  • Rozmery: 3,7 x 1,7 x 1 cm