Oukitel K10

OUKITEL K10 prichádza: 11 000 mAh monštrum kúpiš za šialene nízku cenu

Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe pre mnohých nenahraditeľnou záležitosťou. Tí, ktorí na nich trávia najviac času by určite ocenili, ak by sa zlepšila jedna kľúčová vlastnosť – výdrž batérie.

Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe pre mnohých nenahraditeľnou záležitosťou. Tí, ktorí na nich trávia najviac času by určite ocenili, ak by sa zlepšila jedna kľúčová vlastnosť – výdrž batérie. Na scénu preto prichádza novinka, OUKITEL K10, telefón, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre ľudí, ktorí potrebujú niekoľkodňovú výdrž.

Výrobca svoju novinku začína predávať oddnes, teda 15. januára. Tí, ktorí si ho kúpia už teraz pritom získajú poriadne luxusnú cenu zníženú o 40 EUR. Namiesto 253 EUR zaplatíš len 211 EUR. Spolu s poštovným, pri ktorom nemusíš platiť daň ide o jednu z najlepších ponúk, aké nájdeš.

Oukitel K10 ponúka 11 000 mAh batériu

Môžeš ho použiť ako power banku

Vďaka jeho 11 000 mAh batérii od spoločnosti SCUD ti nabitý vydrží aj jeden týždeň bežného používania alebo 2 – 3 dni super náročného používania. K10 však má aj niekoľko ďalších využití. Jedným z nich je napríklad funkcia power banky, ktorá vie nabiť iné elektronické zariadenia. Keď sa nakoniec vybije, telefón opäť oživíš za krátke 2 hodiny a 15 minút. Nižšie si môžeš pozrieť, ako rýchlo sa nabíja pomocou jeho 5V/5A rýchlonabíjačky.

Telefón okrem veľkej batérie ponúka aj krásny dizajn a poriadny výkon. K10 poháňa osemjadrový procesor MediaTek MT6763 s jadrami Cortex A53 o takte 2.0 GHz. Nechýba mu ani 6 GB operačnej pamäte RAM, operačný systém Android 7.1.1 Nougat a štvorica fotoaparátov – 21 Mpx + 8 Mpx na zadnej strane a 13 Mpx + 8 Mpx na prednej strane. Čo sa konektivity týka, určite poteší podpora 800 MHz 4G frekvencie.

TIP REDAKCIE
Apple predstavil MacBook Pro pre rok 2021: Majú 120 Hz displej, šialený výkon a dôležité porty!

Model OUKITEL K10 bude dostupný v dvoch farebných kombináciách: čiernej a zlatej. Telefón je dostupný v populárnom e-shope GearBest.com.

Total
33
Zdieľaní
Total
33
Zdieľať