Xbox One vám teraz prehrá videá na YouTube v 4K

Všetci vlastníci konzoly Xbox One sa môžu tešiť, keďže už tento týždeň dostane táto konzola podporu prehrávania videií na YouTube v 4K kvalite. Týmto Microsoft dokončuje svoju prácu na 100%, keďže Xbox One S mal už od vydania podporu 4K Blu-ray, nie však 4K YouTube.

Všetci majitelia konzoly Xbox One sa môžu tešiť, keďže už tento týždeň dostane táto konzola podporu prehrávania videí na YouTube v 4K kvalite. Týmto Microsoft dokončuje svoju prácu na 100%, keďže Xbox One S mal už od vydania podporu 4K Blu-ray, nie však 4K YouTube.

Musíme priznať, že Microsoftu pridať jednu funkciu do svojej populárnej konzoly celkom trvalo, ale dôležité je, že sme sa dočkali, no nie? Príchod podpory 4K príde aj s updatom aplikácie ako pre Xbox One X, tak aj pre Xbox One S.

Kvalita a plynulosť aj na Xbox One

Už tento týždeň si teda majitelia týchto konzol môžu dopriať 4K kvalitu a solídných 60 fps. Toto zmení sledovanie športu, hier alebo čohokoľvek iného na audiovizuálny zážitok. Jediné, čo spochybňuje vyššie uvedených 100% práce Microsoftu je to, že s aplikáciou nepribudne podpora YouTube HDR obsahu. 

TIP REDAKCIE
Microsoft zháňa expertov, zrejme chce vyvinúť vlastný čipset

Aplikácia bude dostupná na Windows Store.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať