Nové Misfit hodinky the Command vyzerajú lepšie ako originál

Misfit dnes vydal nové hybridné smartwatch hodinky s názvom the Command. Tak, ako aj predchádzajúce hybridné hodinky the Phase, počíta kroky, kalórie a môže informovať nositeľov o prichádzajúcich hovoroch, správach alebo o čomkoľvek, čo sa deje na ich telefóne.

Misfit vydal nové hybridné smartwatch hodinky s názvom the Command. Tak, ako aj predchádzajúce hybridné hodinky the Phase, počíta kroky, kalórie a môže informovať nositeľov o prichádzajúcich hovoroch, správach alebo o čomkoľvek, čo sa deje na ich telefóne.

Hodinky nemajú LCD displej pretože sú hybridné, no namiesto toho sú oznámenia prejavované svietiacimi grafickými ikonami. 

S čím sa nám the Command pochvália?

Hodinky taktiež obsahujú aj smart tlačidlo, ktoré môže byť naprogramované tak, aby robilo mnoho vecí, ako napr. prehrávanie hudby alebo snímanie fotografií. Táto funkčnosť je podobná hodinkám the Phase, s výnimkou spomínaných ikon. The Phase na oznámenie upozornení používali malé svietiace okienko. Oboje hodinky však vyzerajú omnoho lepšie, ako ich predchodca the Vapor.

The Command sú vodeodolné do 50 metrov a mali by vydržať s jednou batériou rok. Stoja 149,99 dolárov a sú dostupné v štyroch farebných kombináciách: čierna oceľ, čierna meď, námornícka modrá a oceľová. Rozposielať sa začnú od 28. novembra.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop
Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať