Nabíjačka, reproduktor, asistent a mnoho ďalšieho v jednom zrkadle? Tak to už áno

Raz príde deň, kedy nám aj zrkadlá budú klamať o tom, ako dokonale vyzeráme. Dnes ten deň však ešte nenastal. Dovtedy tu je revolučné smart zrkadlo od iHome.

Raz príde deň, kedy nám aj zrkadlá budú klamať o tom, ako dokonale vyzeráme. Dnes ten deň však ešte nenastal. Dovtedy tu je revolučné smart zrkadlo od iHome.

Toto zrkadlo meria 25 x 30 centimetrov a jednou z jeho vbudovaných funkcií je bluetooth reproduktor, ktorý, ako inak, prehráva hudbu. Má aj USB jack pomocou ktorého si môžete nabíjať mobil. Zrkadlo je veľmi prispôsobivé a zahŕňa aj takmer 9-centimetrové snímateľné zrkadielko s 10-násobným zväčšením. Nájdeme na ňom taktiež rôzne LED osvetlenie, ktoré sa nachádza okolo jeho rámu. Zrkadlo obsahuje zabudovaný mikrofón s technológiou pre potlačenie ozveny a podporou Siri a Google asistenta.

Zrkadlo je teda multifunkčné vďaka funkcii prehrávania hudby počas chystania sa do práce alebo kamkoľvek inam. Nabíja telefón a pre užitočné LED osvetlenie a zväčšovacie pomocné zrkadielko sa budete môcť pozrieť aj na najmenšie detaily. Navyše bude možné spýtať sa počas upravovania zrkadla rozličné veci. Na to postačí podržať tlačidlo, ktoré aktivuje hlasového asistenta cez váš telefón.

TIP REDAKCIE
To bolo rýchle: Dbrand upravil svoje kryty pre PlayStation 5. Bude to Sony stačiť?

Najužitočnejšie teda bude, že počas upravovania alebo kreslenia dokonale tenkej očnej linky budete môcť komukoľvek zavolať bez toho, aby ste do rúk museli chytiť smartfón. Zrkadlo si so sebou môžete vziať naozaj hocikde, pretože má nabíjateľnú batériu. A čo ak zabudnete vypnúť LED osvetlenie keď sa budete náhodou nachádzať v časovom v sklze ? Žiaden problém. Svetlo sa vypne po 25 minútach úplne samé.Ak hľadáte zrkadlo pre modernú Snehulienku, tak to ešte nie je celkom ono. Tento model však tiež nie je na zahodenie. Zrkadlo iCVBT10 je dostupné na Amazone alebo iHome za cenu 170 EUR.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať