Vývojár Microsoftu počas prezentácie používal Edge. Neustále mu padal, tak si nainštaloval Chrome

Keď počas prezentácie prestane fungovať technologický produkt niektorej z technologických spoločností, o zábavu je postarané.

Keď počas prezentácie prestane fungovať technologický produkt niektorej z technologických spoločností, o zábavu je postarané. Toť príbeh jedného z vývojárov Microsoftu, ktorý počas jednej zo svojich prezentácie používal Edge. Ten však prestal fungovať, a tak sa rozhodol, že bude konať.

Prezentáciu, ktorú si mimochodom môžete pozrieť na YouTube okorenil neposlušný prehliadač Microsoft Edge, ktorý s vývojárom rovnakej spoločnosti odmietol spolupracovať. Michael Leworthy, ktorý je súčasťou tímu Windows Server and Management, sa snažil čo to porozprávať o webovej správe Azure. Proti bol však Edge, ktorý mu jednoducho zamrzol. Celý incident začína v čase 36:45.

Azure mu jednoducho odmietol načítať zoznam virtuálnych strojov, a tak to vývojár vyriešil po svojom. Za potlesku prítomných tam nainštaloval Chrome, na ktorom to, čuduj sa svet, fungovalo bez problémov.

Microsoft sa síce snaží do myslí používateľov vtĺcť, že Edge je superrýchle a bezpečné riešenie, momentálne bohužiaľ nie je na úrovní najpoužívanejšieho prehliadača na svete. Presvedčil sa o tom aj spomínaný vývojár.

TIP REDAKCIE
Päťoká Nokia 9 nakoniec nedostane aktualizáciu na Android 11
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať