Samsung má stretnutie s vedením Applu. Vraj kvôli veľkému obchodu s OLED displejmi

O tom, že juhokórejský gigant dostane na starosti produkciu zobrazovacích panelov pre novú generáciu iOS smartfónu, vieme už pomerne dlho. Špekulácie však teraz potvrdila ďalšia zaujímavá novinka.

O tom, že juhokórejský gigant dostane na starosti produkciu zobrazovacích panelov pre novú generáciu iOS smartfónu, vieme (alebo lepšie povedané tušíme) už pomerne dlho. Špekulácie však teraz potvrdila ďalšia zaujímavá novinka, podľa ktorej by mali mať zástupcovia oboch gigantov naplánované osobné stretnutie priamo v USA.

Čo konkrétne budú rozoberať, je momentálne záhadou, no viaceré tech weby predpokladajú, že pôjde o diskusiu, ktorá súvisí so spomínaným obchodom. Prečo? Do Spojených štátov amerických pôjde šéf tej divízie Samsungu, kde zameriavajú svoju pozornosť na vývoj ako čipov, tak aj displejov, takže z toho možno vydedukovať pomerne jednoznačný záver. Výroba netrpezlivo očakávaného iPhonu 8 je totiž už za rohom.

Samsung bude teda s pomerne slušnou pravdepodobnosťou pre Apple exkluzívne vyrábať čoraz viac populárnejšie OLED panely so zaoblenými bočnými stranami, pretože disponuje dostatočne veľkými kapacitami, ale aj dostatočnými skúsenosťami, ktorými vie naplniť náročné kvalitatívne požiadavky kladené na dodávateľov kalifornského jabĺčka.

TIP REDAKCIE
YouTube testuje novú funkciu: Algoritmus za vás vyberie 20 videí a stiahne ich pre offline pozerenie

Výrobný proces displejov údajne spustia už počas nadchádzajúceho mesiaca, pričom predstavenie iPhonu prebehne buď tradične v septembri alebo až v októbri, v čom by mohli mať prsty problémy s dodávkou iných komponentov.

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať