Toto sú najkrajšie fotografie psov, ktoré tento rok uvidíš + najškaredšie psy na konci!

Fotografia je krásne hobby alebo práca. Najlepšie sa fotia veci, ľudia alebo iné živé bytosti, ktoré sú vášmu srdiečku najbližšie.

Fotografia je krásne hobby alebo práca. Najlepšie sa fotia veci, ľudia alebo iné živé bytosti, ktoré sú vášmu srdiečku najbližšie. Koniec koncov, nie nadarmo sa hovorí, že majiteľ domáceho maznáčika má v mobile toľko fotiek štvornohého chlpáča, ako novopečený rodič svojho dieťaťa.

Všedná fotka nasnímaná smartfónom má od umeleckého diela ďaleko. Spraviť to profesionálne treba vedieť, o čom nás presvedčili aj páni fotografi a fotografky z The Kennel Club. Zakončite pondelok krásnymi zábermi z rôznych kategórií.

Fotografi zodpovední za zábery fotia psíky už 12 rokov, a tak sa dá očakávať, že o nich už čo to vedia. Tento rok od ľudí zo 74 krajín obdržali až 10 000 záberov, ktoré posúdili a posunuli do finále spolu s tými svojimi.

Absolútny víťaz – kategória “Pes priateľ človeka”

Cieľom britskej organizácie je podporiť povedomie o zdravom životnom štýle maznáčikov, ich zdraví, tréningu, jednoducho o všetkom čo by mal vedieť každý majiteľ štvornohého chlpáča. Tí z vás, ktorým prídu pekné psíky nudné sa môžu pokochať podstatne škaredšími psami. Veď posúďte sami.

Víťaz kategórie “Pes pri hraní”
Víťaz kategórie “Pes pri práci”
Druhé miesto v kategórii “Pes pri hraní”

Najškaredšie psy

Zaujímalo ma či vo svete existuje aj súťaž v opačnej disciplíne. Namiesto ňuňavosti sa podľa mojich kritérií malo súťažiť o to, ktorý pes je najškaredší. Predstavte si, narazil som na článok z amerického CBS, ktorý informoval o kalifornskej súťaži pre psíky, ktorým do vienka nepadla krása. Tento rok zvíťazil neapolský mastif, ktorého majiteľka si domov zobrala slušnú výhru vo výške 1 500 dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať