Majitelia iPhonov oslavujú. Nový iOS 11 konečne vyrieši problém s reguláciou zvuku

Len tento týždeň odhalená aktualizácia pre populárny mobilný operačný systém iOS prinesie viacero zásadných softvérových noviniek, ktoré majiteľom iPhonov či iPadov spríjemnia používanie zariadenia.

Len tento týždeň odhalená aktualizácia pre populárny mobilný operačný systém iOS prinesie viacero zásadných softvérových noviniek, ktoré majiteľom iPhonov či iPadov spríjemnia používanie zariadenia. A aj keď sme o prehľade toho najzaujímavejšieho, čo nás túto jeseň čaká, už písali, existuje ešte niekoľko drobností, o akých sa príliš nehovorí.

Jednou z nich je vyriešenie otravného problému s indikátorom aktuálnej úrovne zvuku počas pozerania videí, ktorý sa zobrazí pri stlačení jedného z tlačidiel na reguláciu. Ak si používateľ smartfónu so staršou verziou systému chcel pri príliš hlučnej scénke na chvíľku znížiť úroveň aktuálnej hlasitosti, indikátor zabral značnú časť v strede obrazovky a jemu to vedelo občas pokaziť zážitok z pozerania.

Nový iOS 11 indikátor hlasitosti síce stále má, no je výrazne menší a je v rohu (viď screenshot), takže už nebude nikomu a nikde zavadzať.

TIP REDAKCIE
Erupcia sopky v Tongu pretrhla podmorský internetový kábel, celá krajina ostala bez pripojenia
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať