Najlepšia konfigurácia nového hi-tech počítača iMac Pro môže stáť až 17-tisíc eur

Len nedávno predstavený iMac na steroidoch vyniká hneď vo viacerých smeroch. Zákazníkom vie ponúknuť ako špičkovú hardvérovú výbavu, tak aj tú softvérovú, no nezaostáva ani v cenovke.

Len nedávno predstavený iMac na steroidoch vyniká hneď vo viacerých smeroch. Zákazníkom vie ponúknuť ako špičkovú hardvérovú výbavu, tak aj tú softvérovú, no nezaostáva ani v cenovke. Tá sa totiž môže vyšplhať na tak závratnú sumu, že z nej niekomu zostane až zle. Všetko bude záležať iba od toho, po akej konfigurácii siahneme.

O akej cene tu teda hovoríme? Web ZDNet vo svojej analýze tvrdí, že ak sa rozhodneme poskladať tú najlepšiu konfiguráciu elegantného all-in-one počítača iMac Pro, mali by sme si pripraviť okolo tých 17-tisíc eur. Samozrejme, všetko je zatiaľ iba hrubý odhad, pretože predaj hi-tech novinky začne až v decembri. Základ by mal stáť okolo tých 5-tisíc eur, čo ešte počas predstavenia prezradil samotný výrobca.

Najlepšia konfigurácia iMacu Pro pozostáva z 18-jadrového procesoru Intel Xeon (zrejme Xeon E5-2697), ozrutnej 128 GB ECC pamäte, profi grafickej karty AMD Radeon Pro Vega 16 GB HBM2 a aj 4 TB SSD disku.

TIP REDAKCIE
Nebude úniku: O smartfónoch sa písalo už v roku 1953!
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať