Ďalší módny hit? Svietiace a blikajúce mihalnice prichádzajú priamo z budúcnosti

f.lashes drží pri živote vymeniteľná batéria, ktorá pripomína tie, aké nájdeme i v náramkových hodinkách. A keďže disponujú aj pohybovými senzormi, svietenie a frekvenciu blikania menia na základe pohybov.

O tom, že nás spotrebiteľské technológie postupom času menia, nie je žiadnych pochýb. Zvykli sme si na inteligentné mobilné telefóny, inteligentné hodinky, inteligentné televízory a onedlho si zrejme zvykneme aj na niečo, čomu tvorcovia hovoria f.lashes

Ako už naznačuje samotný názov, tentokrát máme dočinenia s niečim, čo svieti a bliká, a to priamo nad mihalnicami používateľa, kam sa tieto drobné LED svetlá nalepujú. Zatiaľ však nejde o produkt, ktorý by sme našli na pultoch obchodov, ale o crowdfunding projekt z populárneho webu Kickstarter, kde stihol po pár dňoch od spustenia vyzbierať takmer dvojnásobne väčšiu sumu, akú potreboval na svoju realizáciu. Všetko teda naznačuje tomu, že z produktu bude v blízkej budúcnosti celkom slušný módny hit.

LED mihalnice f.lashes drží pri živote vymeniteľná batéria, ktorá pripomína tie, aké nájdeme i v bežných náramkových hodinkách. A keďže disponujú aj pohybovými senzormi, svietenie a frekvenciu blikania vedia automaticky meniť na základe pohybov hlavy či celého tela, čo oceníme predovšetkým pri tanci. Možná je ale aj zmena farieb, takže si ich môžeme prispôsobiť podľa nášho aktuálneho outfitu, s ktorým hodláme vyraziť do ulíc.

TIP REDAKCIE
Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!

Prvé kusy dorazia do rúk podporovateľom projektu niekedy začiatkom budúceho roka. A cenovka? Tá momentálne začína na 40 dolároch za jeden pár, pričom po príchode do obchodov, samozrejme, mierne porastie.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať