Tesla Model 3

Elon Musk prezradil, kedy Tesla oznámi spustenie predaja očakávaného Modelu 3

Po bohatej kôpke autentických záberov, kde pózovala takmer finálna verzia Modelu 3, prichádza čas na odhalenie dátumu, odkedy tento ľudový elektromobil začnú predávať.

O jednom z najočakávanejších elektromobiloch bolo posledné mesiace počuť až príliš. Nie však od výrobcu, ale od netrpezlivo čakajúcich fanúšikov spoločnosti Tesla. Čerstvý Tweet jej zakladateľa a šéfa dal však jasne najavo, že oficiálne informácie sú už za dverami.

Po bohatej kôpke autentických záberov, kde pózovala takmer finálna verzia Modelu 3, sa už túto nedeľu môžeme tešiť na odhalenie dátumu, odkedy tento ľudový elektromobil začnú predávať. A nielen to, pretože s celkom veľkou pravdepodobnosťou nám americká automobilka posunie aj finálnu podobu karosérie, interiéru, ale tiež technických špecifikácií.

O plánoch Tesly vieme už od polovice apríla, kedy Elon Musk oznámil, že deň D nastane niekedy v júli. Až do dnešných dní ale nebolo úplne jasné, kedy presne.

Finálna podoba spolu s lokálnou cenovkou či dátumom spustenia predaja elektromobilu Tesla Model 3 by mala byť známa 2.7., čiže už o dva dni. Automatizované montážne linky by zase mali spustiť v nadchádzajúcich dňoch, pričom výroba akumulátorov vo futuristickej fabrike Gigafactory beží už dlhšie.

TIP REDAKCIE
Starý za nový v podaní Apple: Android smartfóny odkupuje za smiešne nízke ceny
Total
41
Zdieľaní
Total
41
Zdieľať