Senzory, karoséria a moderný interiér. Tesla Model 3 pózuje na čerstvých fotkách

Fotografie elektromobilu, na ktorých máme príležitosť vidieť ako karosériu z viacerých uhlov pohľadu, tak aj minimalisticky prevedený interiér, pochádzajú od jedného z používateľov webu Reddit.

Vidieť na cestách ešte zatiaľ nevyrábaný elektromobil Model 3 z dielne americkej automobilky nie je vôbec nič výnimočné. Na internete sa pravidelne objavujú autentické zábery, kde netrpezlivo očakávaná novinka pózuje v celej svojej kráse. A stalo sa tak aj v uplynulých hodinách.

Čerstvé fotografie, na ktorých máme tentokrát príležitosť vidieť ako karosériu z viacerých uhlov pohľadu, tak aj minimalisticky prevedený interiér, pochádzajú od jedného z používateľov populárneho webu Reddit. Ten prišiel s elektromobilom do styku na nabíjacej stanici v USA a ako píše Electrek, za volantom sedel jeden zo zamestnancov spoločnosti Tesla, s ktorým sa, samozrejme, dal do reči.

Vďaka ich vzájomnej konverzácii preto teraz vieme, že sa pozeráme na takmer finálnu vizuálnu podobu Modelu 3, ktorá je viac-menej identická s podobou, aká kolovala internetom len pred niekoľkými dňami.

TIP REDAKCIE
Telekom má fantastickú správu: Ak máš Magio TV alebo DIGI, toto ťa poteší!

Automobil poháňaný elektrickou energiou odhaľuje na čerstvých záberoch volant, obrovský dotykový displej, kamery, senzory či aerodynamické a naozaj pekne vyzerajúce kolesá s pneumatikami Michelin Green X, ktoré by mali byť už onedlho realitou. Výroba štvorkolesovej novinky započne niekedy počas nadchádzajúcich týždňov.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať