Nezabudnite: Od zajtra potrebujete novú diaľničnú známku. Aj naďalej stojí 50 €

Národná diaľničná spoločnosť vodičov upozorňuje, že od zajtra, 1. februára, je nutné používať diaľničnú známku pre rok 2019.

Nissan má odpoveď pre Teslu: Luxusný IMs vyzerá fantasticky, má 600 km dojazd!

Americký Detroit je už tradične dejiskom jednej z najväčších automobilových výstav – North American International Auto Show.

Budúcnosť mobility: Hyundai predstavil auto s nohami, ktoré dokáže chodiť a prekonať náročný terén

Hyundai predstavil zaujímavú novinku. Radikálnu zmenu môže do terénu priniesť ich nové auto, ktoré vo svojej výbave zahŕňa robotické nohy.

Spaľovacie motory ešte nekončia: Zachrániť ich má mikrovlnný zážih znižujúci spotrebu a emisie

Veľké automobilky momentálne zo strany zákonodarcov čelia obrovskému tlaku. Sprísňujú sa hlavne emisné limity, čo mnohých výrobcov tlačí k prechodu na elektromobily.
Výfuk zo spaľovacieho motora

EÚ tlačí na výrobcov áut: Emisie musia klesnúť, potrebujeme viac elektromobilov

Európska únia a jej byrokrati spustili ofenzívu na výrobcov osobných vozidiel, aby začali pracovať na efektívnejšom znižovaní emisií.

Hyundai: Nový systém nám umožní odomknúť a naštartovať auto odtlačkom prsta

Hyundai predstavil systém, ktorý umožní vodičovi odomknúť a naštartovať auto za pomoci odtlačku prsta. Technológiou bude obohatené nové 2019 Santa Fe SUV.

Volkswagen ide príkladom: Oznámil koniec spaľovacích motorov!

Vo Volkswagene padli veľké rozhodnutia.

AKTUÁLNE: Tesla sa stala hodnotnejšou firmou než Daimler (Mercedes-Benz)

Po tom ako Tesla minulý mesiac pokorila BMW sa jej teraz rovnaký kúsok podaril so spoločnosťou Daimler materskou spoločnosťou Mercedes-Benz.

Slováci rozhodli na Facebooku: Takáto je nová ŠPZ Bratislavy

Slováci mali niekoľko mesiacov možnosť na oficiálnom facebookovom profile Polície SR hlasovať za štyri alternatívy evidenčných čísel áut z Bratislavy.

Elon Musk kope podzemné tunely pod obydliami nič netušiacich ľudí

Elon Musk nenávidí dopravu a dopravné zápchy. Jeho plán zrýchliť ju sa teda dostal do pohybu celkom rýchlo. Nič netušiaci obyvatelia to ale nečakali.

Už žiadne škrabance: Nový materiál, ktorý sa sám opraví, funguje na báze fotosyntézy

Zaceľujúce sa škrabance na obrazovkách smartfónov či na autách. Vedci vynašli materiál, ktorý sa dokáže opraviť úplne sám, a tak zaceliť diery či ryhy.

Volkswagen prehlbuje vzťahy s Apple: Vďaka Siri bude ovládanie jednoduchšie

Používatelia operačného systému iOS si budú môcť užívať nové benefity spolupráce Apple a automobilovej značky Volkswagen.

Elon Musk zhodnotil rok 2018 ako najhorší za celú svoju kariéru

Elon Musk v rozhovore zhodnotil posledný rok jeho kariéry. Hovoril o jeho kontroverznom správaní na Twitteri a výrobnom procese Tesly Model 3.

Tesla uvedie „psí režim“: Chce zabrániť prehrievaniu miláčikov cez leto

Po tom ako jeden z majiteľov elektromobilu Tesla Model 3 na Twitteri prehodil zmienku o „psom režime“ sa Elon Musk rozhodol, že takýto režim by jeho elektromobily skutočne mali mať.

Krádež vozidla Tesla Model S na autentickom videu. Zlodejov potrápila nabíjačka

Elektromobil Tesla Model S zmizol majiteľovi z malého mesta Epping, ktoré sa nachádza v britskom Essexe, priamo spred domu. Dvojica zlodejov odcudzila vozidlo v nočných hodinách a celú udalosť zachytili bezpečnostné kamery.

Ostatní práve čítajú