Úvod Autá

Autá

S novou službou od Porsche je možné za pevnú mesačnú cenu vystriedať neobmedzene áut

Porsche je značka, ktorá sa už 86 rokov snaží udržať si svoju kvalitu a štandard. Aj napriek tomu však neprestáva inovovať.

VIDEO Toto musíš vidieť: 11 nádherných Tesla Model X vytvorilo divadlo, ktoré sa len tak často nevidí

Tesla Model X je moderné SUV od americkej automobilky, ktoré získalo obrovskú popularitu či už u nás, na Slovensku alebo v susednom Česku. Veľa ľudí nevie, že zatiaľ najväčší elektromobil od Tesly v rukáve skrýva jedno prekvapenie.

VIDEO priamo z výrobnej linky Tesla Model 3! Takto ju roboty skladajú s precíznou presnosťou

Po tom, ako niektorí internetoví konšpirátori obvinili Elona Muska z toho, že Model 3 nevyrábajú precízne roboty ale ľudia sa na Instagrame objavilo zaujímavé video.

Nové SUV-čko od Nissanu vďaka Alexe naštartuješ hlasom!

Najnovšia schopnosť Alexy od Amazonu sa nespája so zariadením alebo nejakým spotrebičom. Alexa bude totiž tak trošku asistovať niektorým Nissanom.

FOTO Toto je možná podoba kamiónu Tesla: Podobá sa renderom!

Tesla sa momentálne pripravuje na predstavenie svojho nového kamiónu. Pôjde pochopiteľne o elektromobil, ktorý by mal byť oficiálne predstavený už koncom tohto mesiaca, presnejšie 26. októbra.

Je to tu: Alza.sk na Slovensku do ponuky pridala elektromobily Tesla! Nechýba ani Model 3

Najväčší slovenský eshop do svojej ponuky zaradil elektromobily Tesla. V ponuke pritom nájdeme všetky modely, a teda Model S, Model X aj zatiaľ nedostupný Model 3.
tesla model 3

Zbohom NVIDIA, vitaj Intel. Tesla vymenila dodávateľa hardvéru palubných systémov svojich vozidiel

Od čias, kedy automobilka Tesla predviedla svetu vozidlo Model S, poháňal palubný systém týchto elektromobilov hardvér spoločnosti NVIDIA. Podľa servera Bloomberg ale došlo k...

To je nádhera! Plne elektrické Porsche príde v roku 2019, toto je jeho cena

Prvé plne elektrické Porsche je navrhnuté a naplánované. Predávať sa začne už koncom 2019 o čom počas frankfurtského autosalónu informoval samotný výrobca.

Fínsky taxikár odhalil kvalitu batérie v Tesla Model S: Po 400 000 km jej ostáva 93 % kapacity!

Ari Nyyssönen je fínsky taxikár, ktorý už niekoľko rokov jazdí na svojej milovanej Tesla Model S.

Na Tesle Model S prešli 480 000 km: Na palive a servise ušetrili neskutočných 50 000 €!

Tesla Model S (aj X a 3) je jedno z najzaujímavejších vozidiel na našich cestách. Svojimi schopnosťami nás neustále prekvapuje o čom svedčia aj nové informácie od Tesloop.