Úvod Autá

Autá

Tesla prestala propagovať úplnú autonómnosť svojich áut, pretože vraj miatla kupujúcich

Tesla odstránila zo svojej webovej stránky informácie o sľube plne autonómnych áut. Elon Musk tvrdí, že táto možnosť zákazníkov príliš miatla.

Ford chce patentovať aplikáciu, vďaka ktorej budeme šoférovať naklonením smartfónu

Ford nedávno vymyslel patent na zvláštne bizarnú vec -  aplikáciu, ktorá nám dovolí šoférovať auto naklonením smartfónu alebo prejdením prstom po obrazovke.

Tesla Model 3 opäť hviezdi: Získala hodnotenie aké by chcela získať každá automobilka!

Americký úrad pre bezpečnosť cestnej premávky NHTSA zverejnil najnovšie výsledky testov, ktoré majú odhaliť pravdepodobnosť zranenia pri nehode.

Elektromobil Porsche Taycan sa nabíja 2x rýchlejšie než Tesla

Budúci rok bude pre trh s elektromobilmi kľúčový. Na trh prídu prvé modely veľkých výrobcov, medzi ktorými nebude chýbať ani novinka od Porsche, Jaguar, Mercedes-Bez či Audi.

VIDEO: Kúp si Teslu, prekvap kuriéra a nikdy neprídeš o balíček!

Celý deň čakáte na balíček, potom musíte po niečo vybehnúť do mesta a práve vtedy vám volá kuriér, že je u vás.
android auto

Android aj v autách: Google sa dohodol s najväčšou skupinou výrobcov automobilov

Spoločnosť Google uzavrela dôležité partnerstvo s najväčšou automobilovou skupinou, ktorá združuje výrobcov Renault, Nissan a Mitsubishi. Automobily týchto značiek budú využívať palubný infotainment postavený na operačnom systéme Android.

Musk robí z vlastnej garáže pokusného králika. Kope v nej dieru pre výťahovú šachtu

Elon Musk prehlbuje plány v garáži jeho vlastnej rezidencie v Los Angeles. A to doslova.

Tesla má obrovský dôvod na radosť: V USA predala viac kusov Model 3 než BMW všetkých áut

Predajnosť elektromobilov je zaujímavý ukazovateľ toho ako rýchlo sa tieto vozidlá dostávajú na cesty. Predpokladá sa, že sa do niekoľkých rokov budú aj slovenské cesty plné elektromobilov. Ako to vieme?

Ford má problém: Vymieňa nabíjacie káble hybridov a elektromobilov

Niekoľko mesiacov po tom, ako Ford prehlásil, že končí s výrobou všetkých automobilov okrem známych a populárnych Mustangov, prichádza spoločnosť s ďalšou, nie zrovna veselou správou.
Tesla Model 3

Elektromobily Tesla získajú možnosť prehrávať videá

V elektromobiloch Tesla sa okrem rôznych iných technologických vychytávok nachádza aj gigantický displej, ktorý slúži pre ovládanie funkcií vozidla, ako navigácia či prehrávač hudby.
Apple car

Apple chystá revolučné auto: Prísť by malo v rokoch 2023 až 2025

Jeden z najlepšie informovaných analytikov na Zemi, Ming-Chi Kuo, pred pár dňami zverejnil informáciu týkajúcu sa nových produktových kategórií Apple.
elektromobil

V Bratislave zhorel elektromobil, príčina požiaru je zatiaľ neznáma

Informácie o požiaroch elektromobilov vo väčšine prípadov prichádzajú zo zahraničia, no už aj v našom hlavnom meste sa udial obdobný incident. Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku informuje o požiari elektromobilu v Bratislave.
Škoda Karoq Sportline

Škoda chystá novinku: Autá bude možné odomykať a zamykať cez aplikáciu!

Škoda pokračuje v prinášaní inovácií do svojich vozidiel. Ich najnovšou funkciou má byť možnosť odomykať a zamykať vozidlá cez mobilnú aplikáciu.

Toto zabolí: Filipínsky prezident buldozérom zlikvidoval autá za 4,5 milióna eur

Mnohí z nás na auto šetria aj niekoľko rokov, a to si ani nechceme kúpiť športové auto. Pri sledovaní videa pochádzajúceho z Filipín preto pri srdiečku zabolí nejedného fanúšika.

Bratislava suverénne najhoršia: Trávime najviac času v kolónach, lepšie sú na tom všetky sledované metropoly

Používanie komunitnej aplikácie Waze, ktorá patrí spoločnosti Google, resp. Alphabet, so sebou okrem možnosti vyhnúť sa zápcham prináša aj zaujímavé dáta.

Ostatní práve čítajú