TOP voľba na rok 2022: Kirin M4 Pro má sedadlo, maximálku 45 km/h a dojazd 60 km!

Maximálna rýchlosť v meste tak vysoká ako pri autách. Toto je skutočné monštrum.

Leto sa k Slovensku pomaly ale isto približuje. Teploty sa na mnohých miestach dotýkajú 20 stupňov, a tak sa nikomu z nás nechce sedieť doma. Mnohí už po meste jazdia na elektrických bicykloch, niekto možno aj na kolobežke. Ak by ste však chceli zvýšiť nielen komfort jazdy, ale aj rýchlosť, akou sa po meste presúvate, máme pre vás perfektné tipy.

KUGOO Kirin M4 Pro

🛒 Cena: 555,11 € | 🎫 Kupón: 6VIGTFIH | 🚚 Poštovné: Zadarmo

Kolobežka disponuje veľkými, 10-palcovými pneumatikami, vďaka čomu ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a pohodlie pri cestovaní. Zároveň sa hodí na cesty, chodníky či prírodné chodníčky.

KUGOO Kirin M4 Pro
Zdroj: KUGOO

Jej srdcom je výkonný 500 W motor, ktorý ju dokáže rozbehnúť na maximálnu rýchlosť 45 kilometrov za hodinu. Poviem vám, že 45 km/h na kolobežke pôsobí výrazne rýchlejšie než v aute či na motorke a bohato to stačí azda na všetko.

Motor je naprogramovaný na 3 úrovne výkonu (15 km/h, 30 km/h, 40 km/h), aby sa nestalo, že niekde, kde je veľa ľudí pridáte „plyn“ a kolobežka neriadene vystrelí rýchlosťou, aká na danú situáciu nie je vhodná. Súčasťou výbavy je aj predné LED svetlo a červené svetlo vzadu.

KUGOO Kirin M4 Pro
Zdroj: KUGOO

Kotúčové brzdy vpredu aj vzadu

Zastaviť takúto mašinku vyžaduje poriadne brzdy. Vpredu aj vzadu sa preto nachádzajú kotúčové brzdy, ktoré s tým nebudú mať žiadne problémy. Všetky potrebné informácie o stave kolobežky môžete samozrejme sledovať na displeji, ktorý sa nachádza na riadidlách.

KUGOO Kirin M4 Pro
Zdroj: KUGOO

KUGOO Kirin M4 Pro je kolobežka, a preto je aj napriek svojmu výkonu skladacia. Hravo ju teda preveziete v aute alebo kľudne aj v MHD. Vzhľadom na obrovskú batériu a robustnú konštrukciu však kolobežka váži slušných 23,2 kilogramu. Celé balenie (krabica) váži 26,8 kilogramu. Ak si ju teda objednáte, buďte pripravení na poriadne veľký balíček.

Kúpiť si ju môžete v obchode Geekbuying za 555,11 €. Použite kupón 6VIGTFIH.

KUGOO Kirin M4 Pro
Zdroj: KUGOO

Kolobežka sa nachádza v európskom sklade, preto vám príde rýchlo a hlavne bez doplácania akýchkoľvek poplatkov za doručenie.