Telekom zvyšuje objem dát v programoch Mobilný internet

Ceny zostávajú rovnaké.

Mobilný internet od operátora Telekom bude od budúceho týždňa štedrejší. V programoch, ktoré fungujú ako samostatná dátová SIM karta, navýši objem dát dostupný plnou rýchlosťou.

Mobilný internet od Telekomu umožňuje zákazníkom byť online kdekoľvek, kde je prítomné pokrytie operátora. Hodí sa najmä pri cestovaní, využitie ale nájde aj doma alebo v práci. Pripojenie k notebooku či tabletu zabezpečí bez zložitej inštalácie USB modem, prípadne bezdrôtový WiFi router.

Telekom ponúka tri balíčky Mobilného 4G internetu. Najnižší program S bude od budúceho týždňa obsahovať nie 1 GB, ale 2 GB dát plnou rýchlosťou. V prípade programu M sa objem dát navýši z 5 na 12 GB. Variant L dostane až 25 GB dát namiesto súčasných 15 GB.

telekom
K uvedeným programom sa dá zadovážiť aj takýto mini router Alcatel LinkZone

Cena programov sa pritom nemení. Bez dátového zariadenia sú dostupné za 4,99 eur mesačne (S), 14,99 eur mesačne (M) a 24,99 eur mesačne (L). Telekom vo svojej správe pripomína, že aj po prečerpaní predplateného objemu dát môže zákazník naďalej surfovať rýchlosťou 64 kb/s.

TIP REDAKCIE
Je to tu! Google si od Apple „požičia“ extrémne praktickú funkciu, ktorou sa majitelia iPhonov chvália roky!

Dátové objemy sa budú zvyšovať od 30. marca 2022 pre nových aj existujúcich zákazníkov. Zmeny sa dotknú bežných i firemných klientov.