Čo bolo pred Game of Thrones? Očakávaný spin-off House of the Dragon príde už v lete!

Spin-off o rozsahu 10 epizód sa na platformu HBO Max dopracuje už v lete, konkrétne 21. augusta.

Game of Thrones (Hra o tróny) sa do histórie zapísal ako jeden z naobľúbenejších seriálov. Oslovil mladšie i staršie generácie, hoci posledná séria sa podľa mnohých príliš nevydarila. Tvorcovia sa však už čoskoro pokúsia o vykúpenie, a to formou spin-offu House of the Dragon (Rod draka).

House of the Dragon bude zachytávať radosti a strasti dynastie Targaryenovcov, pričom dej nás presunie do obdobia približne 200 rokov pred pôvodným seriálom. Zahrajú si v ňom herci ako Matt Smith, Emma D’Arcy, Milly Alcock, Olivia Cooke či Graham McTavish. Už dlhšie máme k dispozícii upútavku a nejaké tie snímky, no vzhľadom na blížiaci sa debut možno očakávať, že sa čoskoro dočkáme aj plnohodnotného traileru.

Na HBO Max už 21. augusta

Tým premosťujeme k jednej z najčastejšie pokladaných otázok – kedy seriál vyjde? Spin-off o rozsahu 10 epizód sa na platformu HBO Max dopracuje už v lete, konkrétne 21. augusta, informuje TechRadar. Ak teda nebudete mať počas horúcich letných večerov energiu na vonkajšie aktivity, budete mať k dispozícii skvelú alternatívu.

TIP REDAKCIE
Havarovaný elektromobil na Slovensku je problém: Policajti ho strážili deň aj noc, nevedeli ho upratať

Služba HBO Max je dostupná aj u nás. Všetko, čo potrebujete vedieť, sme pre vás zhrnuli v samostatnom článku, ktorý nájdete na tomto linku.