Ulož.to ponúka 30 GB dát každému, kto sa zaočkuje treťou dávkou vakcíny proti COVID-19

Ulož.to tvrdí, že pri kontrole QR kódu neukladá žiadne údaje. Platforma je vraj ochotná ponúknuť svoje know-how v tejto oblasti aj iným spoločnostiam, ktoré sa chcú zapojiť a podporiť zaočkovanosť obyvateľstva.

Ulož.to prichádza s ďalšou skvelou akciou na podporu zaočkovanosti obyvateľstva. Tentokrát ponúka 30 GB kreditu každému, kto sa zaočkuje treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu.

“Společně COVID-19 porazíme! Již více než rok a půl se potýkáme s pandémií. Spousta zodpovědných z vás se už nechala očkovat a přispěla tak k poražení této zákeřné nemoci. My v Ulož.to jsme se rozhodli, že ty zodpovědné odměníme až 30 GB kreditu. Nahrajte platný QR kód s očkovaním posilující dávkou na COVID-19 a my vám přípíšeme 30 nebo 10 GB na 6 měsíců zdarma,” uvádza stránka dedikovaná očkovacej kampani.

Toto nie je prvýkrát, čo česká platforma pre zdieľanie súborov podporila očkovanie bezplatným kreditom. Prvýkrát tak spravila ešte koncom novembra, kedy za každé očkovanie ponúkla až 20 GB aktívnych po dobu 6 mesiacov od aktivácie.

Teraz ponuku navyšuje na 30 GB. Tým, ktorí využili predošlú ponuku, sa po naskenovaní potvrdenia o očkovaní pripíše kredit vo výške 10 GB. Tí, ktorí sa do akcie zapájajú prvýkrát, získajú rovno celých 30 GB. Platnosť bola opäť nastavená na 6 mesiacov.

TIP REDAKCIE
Sezóna kolobežiek naplno začala: Po zrážke auta a kolobežky zomrel 57-ročný Slovák

Ulož.to tvrdí, že pri kontrole QR kódu neukladá žiadne údaje. Platforma je vraj ochotná ponúknuť svoje know-how v tejto oblasti aj iným spoločnostiam, ktoré sa chcú zapojiť a podporiť zaočkovanosť obyvateľstva, píše český server letemsvetemapplem.eu.