Proti COVID-19 bojuje už aj Ulož.to, za každé očkovanie poskytne 20 GB zadarmo

Preukázať sa môžete naskenovaním či nahraním platného QR kódu. Každý kód možno využiť len raz, pričom kredit vám ostane aktívny po dobu 6 mesiacov.

Do boja proti COVID-19 sa snažia všemožne prispieť viaceré známe mená. Nie vždy však musí ísť o firmy či projekty zo zahraničia. Iniciatívy sa totiž po novom chopila aj cloudová platforma pre zdieľanie súborov Ulož.to, ktorú vo veľkom využívajú Česi i Slováci.

Ulož.to skutočne pozná asi každý z nás. Keď potrebujeme niečo rýchlo stiahnuť, táto doména sa väčšinou nachádza medzi prvými voľbami. Preto možno očakávať, že nová kampaň platformy osloví veľkú časť česko-slovenského obyvateľstva. Konkrétne sa týka očkovania.

Ulož.to má už pár dní nasadenú doménu ulozto.cz/ockovani. Keď ju navštívite, zobrazí sa vám formulár, ktorý vám ponúka kredit vo výške 20 GB, ktorý môžete využiť na rýchle sťahovanie ľubovoľných súborov. Jedinou podmienkou je, aby ste boli očkovaní. Preukázať sa môžete naskenovaním či nahraním platného QR kódu. Každý kód možno využiť len raz, pričom kredit vám ostane aktívny po dobu 6 mesiacov. O téme informuje server Grunex.com.

TIP REDAKCIE
BlackBerry ešte nekončí: Tento rok prinesie na trh 5G smartfón s fyzickou klávesnicou!

“Rozhodli sme sa odmeniť všetkých zodpovedných ľudí, ktorí svojím očkovaním prispievajú k porážke pandémie COVID-19. Veríme, že táto pozitívna motivácia k očkovaniu prispeje ku zvýšeniu celkovej očkovanosti obyvateľov. Zároveň by sme radi inšpirovali aj ďalšie firmy a podnikateľov v Českej republike, aby sa k tejto forme motivácie pridali. Ľudia majú radi odmeny a ak bude zoznam darčekov, zliav a benefitov pre očkovaných dlhý, môže skutočne ísť o podstatný motivačný impulz,” povedal Jan Karabina, riaditeľ Ulož.to.

Ak ste už podstúpili očkovanie a máte k dispozícii potvrdzovací QR kód, môžete si váš 20 GB kredit uchmatnúť už dnes. Ak na vakcínu ešte len čakáte, nezúfajte. V tomto momente je ponuka platná až do odvolania, čo môže pokojne byť až do konca pandémie.

Total
432
Zdieľaní
Total
432
Zdieľať