Pán prsteňov sa túto jeseň vráti na obrazovky: Pozrite si napínavú upútavku!

Minútu dlhá upútavka bola prvýkrát odvysielaná počas Super Bowlu. Žiaľ, spoločnosť je zatiaľ na detaily pomerne skromná.

Pán prsteňov sa po mnohých rokoch vráti na televízne obrazovky, tentokrát však vo forme seriálu. Na starosti ho má spoločnosť Amazon, ktorá dnes ponúkla fanúšikom ako-takú predstavu o tom, čo od projektu možno očakávať. Podarí (podarilo) sa jej zreplikovať prvotriedny zážitok z pôvodných filmov? To sa dozvieme už túto jeseň.

O čo presne pôjde? Lord of the Rings: Rings of Power, ako znie oficiálny názov chystaného seriálu, nás svojím dejom prenesie do obdobia ešte pred pôvodnou trilógiou. Príbeh by mal zachytávať kľúčové udalosti, ktoré viedli k vzniku dvanástich prsteňov. Jednu z hlavných postáv bude zohrávať legendárna Galadriel. Táto česť pripadla na herečku Morfydd Clark.

Všeobecne by sa v seriáli mali objaviť viaceré známe i menej známe postavy. Do popredia sa zrejme dostane aj polovičný elf Elrond, ktorého stvárnil Robert Aramayo. Tento herec vám môže prísť povedomý, ak ste videli Game of Thrones. Tu totiž v niekoľkých scénach pôsobil ako mladý Eddard Stark. Ako píše server CzechCrunch, potvrdený je aj návrat Isildura, pričom sa nevylučuje ani návrat hlavnej zápornej postavy – Saurona.

TIP REDAKCIE
Havarovaný elektromobil na Slovensku je problém: Policajti ho strážili deň aj noc, nevedeli ho upratať

Minútu dlhá upútavka bola prvýkrát odvysielaná počas Super Bowlu. Žiaľ, spoločnosť je zatiaľ na detaily pomerne skromná. Nakoľko sa však má seriál na obrazovky dopracovať už túto jeseň, je takmer isté, že ďalšie informácie na seba nenechajú dlho čakať. Konkrétne si ho budete môcť pozrieť od 2. septembra, a to exkluzívne prostredníctvom služby Prime Video.