Pozrite si ďalšie rendery smartfónu so 194 Mpx fotoaparátom! Vyrobí ho Motorola

Konkrétne má ísť o objektív S5KHP1, o ktorého výrobu sa stará Samsung.

Motorola údajne už tento rok prinesie na trh prvotriednu vlajkovú loď, ktorá bude z radu vystupovať predovšetkým svojím fotoaparátom. Zariadenie má totiž disponovať takmer 200 Mpx objektívom.

Ako asi takýto smartfón vyzerá, respektíve môže vyzerať? Začiatkom tohto roka nám drobný a nie až tak kvalitný náhľad poskytol web WinFuture. Zariadenie nám však po novom priblížil aj renomovaný informátor Evan Blass, a to prostredníctvom Twitteru. Ide o to isté zariadenie (prezývané Frontier), avšak z viacerých uhlov a vo vyššom rozlíšení.

Zdroj: Evan Blass

Frontier je krycí názov pre vlajkovú loď značky Motorola, ktorá dostane do vienka 194 Mpx snímač obrazu. Konkrétne má ísť o objektív S5KHP1, o ktorého výrobu sa stará Samsung, píše Gizmochina. Sekundovať mu má jeden ultraširokouhlý fotoaparát s rozlíšením 50 Mpx a jeden teleobjektív s rozlíšením 12 Mpx. Na prednej strane sa má usadiť 60 Mpx selfie senzor.

TIP REDAKCIE
Z Rusov môžu byť jaskynní ľudia: Nemajú technológie, neuveríte, čo montujú do tankov

Vnútro zariadenia vraj vyplní nová generácia čipu Snapdragon 8, pravdepodobne Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Spolupracovať bude s 8 až 12 GB RAM a 128 až 256 GB rýchleho úložiska. Všetko bude zastrešovať 4 500 mAh batéria s podporou pre 125 W drôtové a 50 W bezdrôtové nabíjanie.

Na prednej strane modelu Frontier nájdeme zakrivený 6,67-palcový P-OLED displej s rozlíšením FHD+, pomerom strán 20 : 9, obnovovacou frekvenciou 144 Hz a podporou pre technológiu HDR10+.