Aj takto sa to dá: Čech prenajíma svoju PS5, za deň si pýta necelých 30 €

Za túto cenu dostanete okrem konzoly aj dva ovládače a hru FIFA 2022.

Hoci je PlayStation 5 na trhu už vyše roka, mnohí stále nemali to šťastie sa k nej dopracovať. Šírenie konzoly značne znepríjemňujú aktuálne globálne krízy, predovšetkým nedostatok čipov, pričom situácia sa nemá veľmi zlepšiť ani v nasledujúcich mesiacoch. A práve toto nešťastie sa niektorí šikovní “biznismeni” rozhodli využiť vo svoj prospech.

Nie je žiadnym tajomstvom, že poniektorí, ktorým sa podarilo dostať k jednej z PS5, sa rozhodli využiť dieru príliš slabej ponuky a predali ju s nemalou prirážkou. V súvislosti s nedostatkovou konzolou však existujú aj iné spôsoby rýchleho zárobku. Exemplárnym príkladom je tento Čech, ktorý sa na Facebook rozhodol zavesiť túto ponuku (nižšie).

Áno, čítate správne. Svoju PS5 neponúka na predaj, ale len na prenájom s cenou 700 kč (29 €) na deň. Za túto cenu dostanete okrem konzoly aj dva ovládače a hru FIFA 2022. Ak sa rozhodnete si konzolu zapožičať rovno na dva dni, zaplatíte zľavnenú sumu 1 200 kč (49 eur).

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Kúpa Twitteru je pozastavená, tvrdí Musk. Čo sa stalo?

Či sa Janovi podarilo pomocou svojej ponuky nalákať zákazníkov, nevieme. Predsa len takmer 30 € na deň nie je malá suma. Alebo sa mýlime?