Akčné RPG Elden Ring vychádza o menej ako 2 dni: Pozrite si novú upútavku!

Všeobecne sa toho o hre zatiaľ veľa nevie. Poznáme tématiku, poznáme grafické spracovanie, no mnohé kľúčové informácie stále chýbajú.

Ak ste fanúšikom akčných RPG, zaručene vám neunikol blížiaci sa debut nového titulu Elden Ring, na ktorom sa podieľal aj renomovaný autor George R. R. Martin. Zodpovedný je napríklad ze legendárnu ságu Game of Thrones (Hra o tróny), ktorej príbeh sa v roku 2011 premietol do rovnomenného seriálu. Zaručene sa teda máme na čo tešiť.

Elden Ring si môžete predobjednať už dnes, pričom hra v plnej verzii vychádza 25. februára. Na PC je dostupná prostredníctvom platformy Steam za cenu 59,99 €. Okrem PC bude titul možné hrať aj na konzolách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One.

Nakoľko sa na hre podieľal George R. R. Martin, môžeme očakávať epický príbeh historického fantasy. Nebudú chýbať ani akčné boje proti rôznym monštrám vrátane drakov, čo nám prezrádza čerstvo zverejnená štartovacia upútavka, ktorú nájdete na konci článku.

TIP REDAKCIE
Rusko je späť v sovietskej ére: V bývalej továrni Renaultu chce vyrábať Moskviče bez airbagov aj ABS

Všeobecne sa toho o hre zatiaľ veľa nevie. Poznáme tématiku, poznáme grafické spracovanie, no mnohé kľúčové informácie stále chýbajú. Vývojári si tak zrejme dávajú skutočne záležať na tom, aby hráčov neukrátili ani o kúsok toho úžasného pocitu, keď po prvýkrát zapnú dlho očakávanú hernú novinku.