oneplus 10 pro

OnePlus 10 Pro sa bude mimo Číny predávať s odlišnou výbavou. Čo si pod tým máme predstaviť?

O čo pôjde? To zatiaľ nikto nevie. Môžu to byť farebné prevedenia, môžu to byť konfigurácie pamätí, môžu to byť fotoaparáty, môžu to byť certifikácie.

OnePlus oficiálne predstavil svoju vlajkovú loď na rok 2022. Reč je o modeli OnePlus 10 Pro. Základný model v podobe OnePlus 10 na virtuálnom pódiu na mnohých počudovanie chýbal. A zrejme nejde o jediné prekvapenie, ktoré si na nás výrobca prichystal.

Vlajková loď bola zatiaľ predstavená len pre domáci, respektíve čínsky trh. Výrobca hovoril len o tuzemskej dostupnosti a cenách. A hoci niet pochýb o tom, že sa smartfón eventuálne dopracuje aj na náš trh, zrejme pri tomto procese prejde určitými zmenami, konkrétne v rámci výbavy, informuje server Android Authority.

oneplus 10 Pro
Foto: OnePlus

“Mierne” odlišný OnePlus 10 Pro

Jeden z reprezentantov spoločnosti pre publikáciu SlashGear povedal, že OnePlus 10 Pro bude mať “mierne odlišné špecifikácie v závislosti od regiónu”. Podrobnejšie sa k tejto téme nevyjadril, no potvrdil, že konkrétne informácie týkajúce sa akýchkoľvek odlišností vo výbave budú svetu oznámené pri globálnom debute. Ten by sa mal uskutočniť v priebehu tohto roka.

TIP REDAKCIE
Ľudia v roku 2021 strávili používaním aplikácií rekordné množstvo času

Z uvedeného jasne vyplýva, že Európa a iné regióny podľa všetkého získajú poupravenú verziu OnePlus 10 Pro. O čo pôjde? To zatiaľ nikto nevie. Môžu to byť farebné prevedenia, môžu to byť konfigurácie pamätí, môžu to byť fotoaparáty, môžu to byť certifikácie. Pevne však veríme, že nech už pôjde o akékoľvek úpravy, smartfón bude stále hodný svojho prestížneho titulu.

Podrobnejšie sme sa výbave a ceným (pre Čínu) venovali v samostatnom článku, ktorý nájdete na tomto linku.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať