huawei watch GT 3

Huawei Watch GT 3 prichádzajú na Slovensko: Takéto sú veľkosti, ceny a bonus navyše

Huawei k hodinkám prihodí aj bezdrôtové slúchadlá.

Počas októbrovej viedenskej konferencie sme nespoznali iba smartfóny Huawei Nova 9, ale tiež nové inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3. Tie sa po vzore predošlej generácie stále držia obvyklých proporcií pripomínajúcich klasické analógové hodinky.

Huawei Watch GT 3 po pár týždňoch od oficiálneho predstavenia prichádzajú na slovenský trh. Informuje o tom priamo výrobca. Ani v tomto prípade si neodpustil bonus, ktorý môžu zákazníci k hodinkám získať, pokiaľ sa poponáhľajú.

Hodinky sú v predpredaji u maloobchodných predajcov od dnešného dňa, 29. novembra 2021, a to v dvoch veľkostiach 42 a 46 milimetrov. Väčší model je spojený s tromi remienkami. Na výber je kombinácia s kovovým (324,90 eur), čiernym silikónovým (269,90 eur) alebo hnedým koženým remienkom (269,90 eur).

hodinky
Foto: Huawei

Menšia 42 mm verzia, vhodná pre dámy a útlejšie zápästia, stojí 269,90 eur (biely kožený remienok), respektíve 304,90 eur (ružovo zlatý remienok). Kto si stihne hodinky kúpiť do 5. decembra, získa k nim slúchadlá Huawei FreeBuds 4i v hodnote 79 eur ako bonus.

Podobne ako skôr predstavený súrodenec Huawei Watch 3, aj model Watch GT 3 sa poháňa operačný systém Harmony OS. Model o veľkosti 46 mm obsahuje OLED displej s uhlopriečkou 1,43-palca, váži 42,6 gramu a hrubý je 11 milimetrov.

TIP REDAKCIE
Späť ku koreňom? OnePlus 10R ponúkne lákavú výbavu za ešte lákavejšiu cenu
cena
Foto: Huawei

Menšiu verziu s váhou 35 gramov a hrúbkou 10,2 milimetra obsadil OLED displej s uhlopriečkou 1,32-placa. V oboch prípadoch dosahuje rozlíšenie 466 x 466 pixelov.

Puzdro hodiniek je vyhotovené z ušľachtilej ocele, zadný kryt z plastu (vodotesnosť 50 m). Rozpoznávacím znakom hodiniek je otočná digitálna korunka zároveň fungujúca ako tlačidlo, ktorú poznáme zo spomínaného modelu Watch 3.

huawei watch GT 3
Foto: Huawei

Vo výbave nájdeme vylepšený kombinovaný snímač TruSeen založený na optickej technológii, ktorý zvládne monitorovať tep, stres, nasýtenie krvi kyslíkom alebo kvalitu spánku.

Pre nadšencov pohybových aktivít je pripravených viac ako 100 tréningových režimov. Nechýba podpora pozičných systémov GPS, Galileo, Beidou či GLONASS, zobrazovanie upozornení zo smartfónu, telefonovanie cez Bluetooth 5.2 (integrovaný reproduktor) alebo zaujímavá výdrž na jedno nabitie.

huawei watch GT 3
Foto: Huawei

46 mm model znesie 14 dní používania na jedno nabitie, 42 mm verzia rovných 7 dní výdrže. Prirodzene, pri intenzívnejšom využívaní, napríklad častejšom športovaní, bude výdrž nižšia. Nabíjanie prebieha bezdrôtovo, za 10 minút sa hodinky nabijú na 20 percent kapacity.

Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať