youtube music

YouTube Music sa dostáva do ďalších hodiniek s Wear OS

Bokom nezostávajú ani hodinky s procesorom Snapdragon Wear 3100.

Spoločnosť Google tento rok v auguste konečne sprístupnila aplikáciu YouTube Music pre inteligentné hodinky s operačným systémom Wear OS. Udialo sa tak takmer rok po tom, ako dorazila do hodiniek Apple Watch.

Aplikácia YouTube Music si cestu k spotrebiteľom nosiacim na zápästí hodinky s Wear OS razila pomaly. Zo začiatku bola dostupná iba pre hodinky Samsung Galaxy Watch 4 s najnovšou verziou systému Wear OS 3.

Exkluzivitu si Google neskôr rozmyslel a aplikáciu sprístupnil aj hodinkám s predchádzajúcou verziou systému Wear OS 2. Nainštalovať si ju mohli majitelia modelov Gen 6 od spoločností Fossil a Michael Kors, Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 LTE a TicWatch E3.

V poznámke pod čiarou vtedy Google uviedol, že do konca roka aplikáciu sprístupní ďalším hodinkám. Sľub dodržal, ako informuje 9to5google.com.

Aplikácia YouTube Music teraz si teraz rozumie so všetkými hodinkami s procesorom Snapdragon Wear 3100. Qualcomm v minulom roku predstavil výkonnejší čipset Wear 4100, v praxi si ho však osvojila len malá časť výrobcov.

TIP REDAKCIE
Apple prekonáva očakávania: GPU v novom M1 Max má viac hrubého výkonu ako PlayStation 5!
moto 360
Hodinky Moto 360 (2019)

Snapdragon 3100 sa nachádza vo väčšom množstve inteligentných hodiniek, mnohé boli predstavené ešte v roku 2019. K aplikácii sa tak dostane oveľa väčšia skupina používateľov, čo je, samozrejme, výborné. Spomenúť môžete hodinky Fossil Gen 5, Misfit Vapor X alebo tretiu generáciu Moto 360.

Napriek staršiemu hardvéru nie je aplikácia YouTube Music žiadnym spôsobom obmedzená. Verzia pre Snapdragon Wear 3100 je identická s tou, ktorá je dostupná pre hodinky Galaxy Watch 4 s Wear OS 3.

Najviac z nej vyťažia predplatitelia služieb YouTube Music a Premium. Priamo do hodiniek si môžu sťahovať skladby a počúvať ich bez toho, aby potrebovali mobilné pripojenie. Funkcia Inteligentného sťahovania zase dokáže automaticky aktualizovať offline zoznamy skladieb počas nabíjania hodiniek s aktívnym WiFi pripojením.

Aktuálna cena smart hodiniek Samsung Galaxy Watch 4

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať