AKTUÁLNE: Očkovaciu lotériu presúvajú na iný deň. Pozrite si aktuálny rozpis!

Priame prenosy už nebudú v nedeľu. Presunuli ich na iný deň.

To, že RTVS plánuje očkovaciu lotériu vysielať v inom čase, je známe už dlhší čas. Verejnoprávna televízia v tradičnom nedeľňajšom okne, v ktorom vysielala lotériu, plánuje vysielať novú šou – Pečie celé Slovensko. To však nahnevalo ľudí, ktorí chcú vyhrať nemalé finančné prostriedky. Sťažovali sa na to, že budú musieť v nedeľu, teda jeden deň pred návratom do práce, ostať hore príliš dlho.

RTVS spolu s Ministerstvom financií SR našlo riešenie. Očkovaciu lotériu z nedele presunie na sobotu. Priame prenosy tak budú v rovnakom čase, akurát v iný deň.

RTVS od 10. októbra prinesie na obrazovkách Jednotky novú pekársku šou Pečie celé Slovensko. Jej štart sme dlhodobo plánovali na tento dátum, ešte v čase, predtým ako RTVS začala vysielať reláciu Byť zdravý je výhra, známu aj pod názvom očkovacia prémia,“ píše RTVS.

Keďže vysielanie relácie Byť zdravý je výhra, ktorá vzniká v spolupráci s Ministerstvom financií SR, je plánované do konca októbra, pristupuje RTVS k zmene termínov vysielania,“ dodáva.

Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník podotkol, že RTVS vnímala názory a diskusie divákov, ktorí by uvítali skorší vysielací čas očkovacej prémie. Preto sa dohodli s Ministerstvom financií SR na posunie očkovacej prémie na sobotu. Pozrite sa, v ktorých dňoch si budete môcť pozrieť priamy prenos.

Priame prenosy

  • NEDEĽA 3. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 9. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 16. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 23. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 30. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať