The Matrix: Resurrections príde do kín 22. decembra, tu je prvý trailer

Matrix 4 sa oficiálne nazýva The Matrix: Resurrections. Trailer k dlho očakávanej snímke bol prvýkrát prezentovaný 24. augusta v Las Vegas na podujatí CinemaCon, ktoré organizoval Warner Bros. Pictures.

Od roku 2019 vieme, že ikonická séria filmov Matrix dostane 4. diel. Réžie sa chopila Lana Wachowski, jedna z dvoch sestier, ktoré režírovali a napísali scenár aj k predchádzajúcim trom dielom Matrixu.

Matrix 4 sa oficiálne nazýva The Matrix: Resurrections. Trailer k dlho očakávanej snímke bol prvýkrát prezentovaný 24. augusta v Las Vegas na podujatí CinemaCon, ktoré organizoval Warner Bros. Pictures, pripomína The Verge.

Teraz je trailer oficiálne vonku, pozrieť si ho tak môžu všetci.

V čerstvom videu sa ukážu známe tváre, herec Keanu Reeves v úlohe Nea a herečka Carrie-Anne Moss zosobnená v postave Trinity. Novým členom príbehu je herec Neil Patrick Harris, ktorý sa chopil úlohy Neovho terapeuta.

matrix 4
Foto: Warner Bros. Pictures/YouTube

Laurence Fishburne ako Morpheus sa však na scénu nevráti. Jeho mladšiu verziu si zahrá herec Yahya Abdul-Mateen II. Trailer na film The Matrix: Resurrections je plný záberov, ktoré budú fanúšikovia legendárnej sci-fi série dobre poznať.

TIP REDAKCIE
Doogee S98 Pro: Štýlový odolný smartfón s termokamerou už má svoju cenu!

Nechýbajú čierne mačky, osobné súboje, vysokorýchlostné akčné sekvencie, projektily zastavované vo vzduchu alebo modré a červené pilulky.

The Matrix: Resurrections si odbije premiéru 22. decembra v kinách a na platforme HBO Max. Uvedený trailer nájdete nižšie.