Trinity a Neo

Matrix 4 bude realitou: Neo a Trinity majú pred sebou hviezdny návrat!

Dlho očakávaný návrat legendárnej filmovej série Matrix je oficiálne potvrdený. Scenár, réžiu aj produkciu dostane na starosti Lana Wachowski.

Dlho očakávaný návrat legendárnej filmovej série Matrix je oficiálne potvrdený. Scenár, réžiu aj produkciu dostane na starosti Lana Wachowski, jedna z dvoch sestier, ktoré majú prsty aj v predchádzajúcich filmoch.

Ako informuje web Variety, v avizovanom filme Matrix 4 si zahrá Keanu Reeves vrátane Carrie-Anne Moss, takže sa môžeme okrem iného tešiť i na originálneho Nea a originálnu Trinity. Nič viac v tejto chvíli nevieme.

“Lana je skutočný vizionár – výnimočný a tvorivý filmár – a my sme neskutočne nadšení, že píše, riadi a produkuje novú kapitolu vo svete Matrixu,” prezradil na margo novinky Toby Emmerich, ktorý zastáva pozíciu predsedu Warner Bros. Picture Group.

“Veľa ideí o našej realite, ktoré sme s Lilly skúmali pred 20 rokmi, je dnes podstatne relevantnejších. Som rada, že tie postavy opäť ožijú,” uviedla Lana Wachowski pre Variety.

Je však otázne, kedy Matrix 4 zavíta do kín. Práce na filmovej novinke ešte len začínajú, takže si nejaký ten rok určite počkáme.

TIP REDAKCIE
Obrovský pokrok: Americkí chirurgovia úspešne transplantovali prasaciu obličku do ľudského tela!
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať