Toto majú byť kompletné špecifikácie slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2!

Za 159 €.

Samsung už 11. augusta usporiada Galaxy Unpacked, počas ktorého nám ukáže svoje najčerstvejšie novinky reprezentujúceho jeho technologické kapacity. Medzi chystanými zariadeniami sa nachádzajú smartfóny, hodinky a dokonca aj slúchadlá, o ktorých sa dnes dozvedáme azda všetko, čo sa dá dozvedieť. Toto majú byť kompletné špecifikácie Galaxy Buds 2.

Ako píše server GSMArena, Galaxy Buds 2 budú mať lesklý povrch, čo si bolo možné povšimnúť už zo skôr zverejnených renderov. Čo sa týka technických špecifikácií, slúchadlá majú disponovať podporou pre technológiu Bluetooth 5.2, ANC (potláčanie okolitého hluku) a nabíjanie v štandarde Qi (puzdro). Záujemcov ďalej poteší certifikácia IPX7, vďaka ktorej by slúchadlá mali vydržať aj pri ponorení do vody. Kúpať sa s nimi však rozhodne neodporúčame.

Samsung Galaxy Buds 2: Slúchadlá za 159 € budú schopné vydžať až 20 hodín

Výdrž batérie bude celkom uspokojivá. Pri zapnutom potláčaní okolitého hluku budú Galaxy Buds 2 schopné vydržať približne 5 hodín, s vypnutým potláčaním až 8 hodín. Po zarátaní energie z puzdra získame 13 hodín s ANC a až 20 hodín bez ANC. Každé slúchadlo disponuje batériou s kapacitou 61 mAh, pričom kapacita batérie v puzdre dosahuje 472 mAh. Len 5-minútové nabíjanie má slúchadlám poskytnúť dostatok šťavy na takmer celú hodinu. Okrem toho je každé slúchadlo vybavené troma mikrofónmi a dvoma meničmi – 11 mm “wooferom” a 6,5 mm “tweeterom”.

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds 2 sa nám oficiálne odhalia už o týždeň. Predpokladá sa, že sa začnú predávať za 159 eur.

Zaujíma vás, koľko môžu stáť produkty chystané na Galaxy Unpacked? Viac si o tejto téme môžete prečítať tu.