Ďalšie úniky cien: Samsung Galaxy Z Fold 3 môže stáť až 1 999 €, Galaxy Z Flip zase 1 099 €

Poznáme aj ceny slúchadiel a hodiniek.

Deň D sa blíži. Samsung už na budúci týždeň usporiada podujatie Galaxy Unpacked, počas ktorého nám ukáže svoje najnovšie produkty. Dočkať sa máme predstavenia minimálne dvoch skladacích smartfónov, menovite Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, a taktiež dvoch modelov smartwatch v podobe Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic.

O všetkých týchto produktoch sme toho v poslednom období počuli už dosť, pričom sa zdá, že čím je ku nám podujatie bližšie, tým viac informácií sa dozvedáme. Tie najnovšie sa opäť týkajú cien. Prečo opäť? Ceny chystaných zariadení sa ku nám už totiž predtým dostali, avšak tentokrát pochádzajú z iného zdroja a vyzerá to, že sa vzťahujú na Európu,.

Najnovšie ceny zverejnil známy informátor @evleaks, píše server PhoneArena. A úprimne, skutočne vyzerajú ako oficiálne. Poďme sa teda na ne spoločne pozrieť.

Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3

Začneme asi najočakávanejším zariadením, skladacím Galaxy Z Fold 3. Ten má v najvyššom prevedení s 512 GB interného úložiska stáť presne 1 999 eur, čiže rovnako ako aktuálna generácia v podobe Galaxy Z Fold 2. Za model s 256 GB úložiska si údajne zaplatíme o niečo menej, konkrétne 1 899 eur.

Ďalším smartfónom na zozname je véčko Galaxy Z Flip 3. V tomto prípade bude cena citeľne nižšia, nakoľko má začínať len na 1 099 eur, a to za prevedenie so 128 GB interným úložiskom. Pre porovnanie, pôvodný Galaxy Z Flip sa v Európe spočiatku predával za 1 480 eur.

Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic

Ďalej tu máme hodinky, a to Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic. Čo sa týka základného modelu, ten má začínať na cene 279 eur (40 mm) a 309 eur (44 mm). Galaxy Watch 4 Classic budú o niečo drahšie – predávať sa začnú za 409 eur (46 mm) a 379 eur (42 mm).

Galaxy Buds 2

Na záver spomenieme ešte slúchadlá Galaxy Buds 2. Tie majú disponovať dlhšou výdržou batérie a podporou pre ANC (eliminovanie okolitého hluku). Koľko za ne zaplatíme? Presne 159 eur, čo je menej než za koľko sa začali predávať napríklad Galaxy Buds Pro.

Zdroj: PhoneArena

Či sú uvedené čiastky pravdivé sa dozvieme už 11. augusta počas Galaxy Unpacked. Podujatie začína o 16:00 a sledovať ho bude možné prostredníctvom livestreamu.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy Z Fold 2