diablo II

Jedinečná príležitosť: Beta verzia Diablo II: Resurrected bude celý víkend dostupná pre všetkých a zadarmo!

K dispozícii budú celé prvé dva akty, respektíve časti hry. Čo sa týka postáv, hrať budete môcť ako Barbarian, Sorceress, Amazon, Druid alebo Paladin, pričom neexistuje žiadny strop vo forme maximálnej úrovne.

Herné štúdio Blizzard sa rozhodlo svojej komunite krásnym spôsobom spríjemniť koniec pracovného týždňa. Diablo II: Resurrected, remaster legendárnej klasiky z roku 2000, bude na celý víkend dostupný pre všetkých úplne zadarmo. O novinke informuje server TechRadar.

Treba poznamenať, že Diablo II: Resurrected sa zatiaľ nachádza v štádiu beta testovania. Debut plnej verzie hry bol predbežne nastavený na 23. septembra. Ak vám však nevadia prípadné chyby a máte doma PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4 alebo PS5, už 20. augusta si môžete plnými dúškami vychutnať 21-ročný titul v novom kabáte. Aktualizovaná grafika však nie je to jediné, na čo sa môžete tešiť.

diablo II
Foto: Blizzard

Blizzard je štedrý: Zabudnite na maximálnu úroveň – žiadna neexistuje!

Blizzard bude tentokrát naozaj veľmi štedrý. K dispozícii budú celé prvé dva akty, respektíve časti hry. Čo sa týka postáv, hrať budete môcť ako Barbarian, Sorceress, Amazon, Druid alebo Paladin, pričom neexistuje žiadny strop vo forme maximálnej úrovne. Môžete teda hrať koľko len chcete.

Beta verzia poslúži aj ako experiment nového “cross-progression” systému. Netreba si ho mýliť s “cross-platform” systémom, vďaka ktorému môžu hráči spolu hrať aj v prípade, ak každý z nich používa inú platformu. Cross-progression system zabezpečuje, že užívateľ môže bez újmy na úrovni, vybavení či postupe v hre preskakovať medzi jednotlivými platformami (napríklad medzi PC a PS5).

Ak máte záujem, 20. augusta si môžete všetko vyskúšať na vlastnej koži. Tešíte sa na Diablo II: Resurrected?